Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiknek nem voltak barátaik...

Akiknek nem voltak barátaik az osztályban, azok mivel foglalták le magukat az iskolai szünetekben illetve iskolai programokon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Telefonoztam, olvastam, rajzoltam
2022. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Olvastam könyveket. Készültem a következő órára. Naplót írtam. Elindultam kicsöngetés után a következő órára és sétáltam a folyosón. Az iskolai programokon és szünetekben álmodoztam a fejemben, van egy álomvilágom.

Hallgattam másokat ahogyan beszélgetnek.

A középiskola végén volt egy titkos helyem a suliban, oda "bújtam el".

2022. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Tanultam, házit írtam. Iskolai programon meg volt valami program.
2022. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Suliban sokszor volt, hogy szünetben nem volt senki, akivel dumáljak, szerencsére később, egyetemen több barátság is kialakult, de akkor, hát, többynire házikat írtam, vagy telefonon játszottam. De volt, hogy random oda mentem egy társasághoz, s dumáltam velük, néha elmentem a büfébe/wc-re csak azért, mert nem akartam azt a kínos szitut, hogy egyedül ülök a padban, s mindenki más elvan valakivel...
2022. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Telefonozás, tanulás, olvasás, zenehallgatás, vagy csak bámultam ki a fejemből. Később, amikor lehetett mentem ki szünetekben cigizni. Iskolai programokra meg nem mentem el, kihagytam a kirándulásokat, évnyitókat, évzárókat, szalagtűzőt, ballagásokat stb.

A szünetek szerencsére nem voltak hosszúak, tehát arra a pár percre mindig le tudtam foglalni magam valamivel.

2022. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefon,olvasás.
2022. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!