Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítség/tanács?

Segítség/tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

Most nem rég a tanárom be írta a krétába hogy írunk dolgozatot bioszból!

Este már nem tudok olyan jól tanulni mégha neki állnék nagyon fáradt vagyok és úgyse jegyezném meg!

Meg azt se mondta melyik tananyagot kérdezi!

Szóval nagyon félek a holnaptól!

A szünetekben meg szerintem nem fogom tudni megtanulni azt amit nem is tudom miből kérdez 😅

Amúgy attól félek hogy ki hív felelni és semmit nem fogok tudni és az egész osztály előtt be éget (szokása🙃)

Mit tegyek?😅



2022. okt. 3. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz tanulni, menj most aludni, reggel kelj korán és nézd át az előző pár anyagot. Nem lesz világ vége, ez csak egy dolgozat.
2022. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer átolvasol valamit tapasztalat hogy semmi nem marad meg belőle, pont azért mert izgulsz!

Nálunk is volt egy szemét tanár mindig ugyan azokat hívta felelni

2022. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom,könnyű ezt mondani de próbáld meg lekakálni,de azért olvasd át a dolgokat reggel és a szünetekben, és a lényegre koncentrálj,a részletek nagy része úgyse marad meg.A tanulás azt jelenti hogy az információözönből ki tudod-e választani a lényeget,és ezek összekapcsolásával tudást tudsz-e építeni.Az se baj ha görbül.
2022. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!