Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Teljes kudarc...

Segítség! Teljes kudarc vagyok motiváció és életkedvhiányos is valaki pér jó tanács?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy egész életemben egyedül voltam, nincs semmi ami lekötne és hiába írják/mondják hogy kezdjek el élni csak épp az marad ki, hogyan kezdjek el élni.Mozdulj ki menj sportolni az jó a depresszió ellen már 4 éve csak éldegélek szomorúan, magányosan (pénz nincs, közelben semmi lehetőség rá egy eldugott faluban élek az isten háta mögött csoda még az áram is). Régen még akartam edzegetni hátha sikerül kijönnöm ebből az állapotból, de hála az itthoni "mottónak" könnyebb átugrani engem mint megkerülni és ez is elvette a kedvem.. Ah tudom önsajnáltatásnak hangzik de már tényleg nem tudom mihez kezdjek és még a vonat is csak szökőévente jár erre. Nem is tudom mit várok a válaszoktól talán egy kis morzsát vagy valakinek a történetét hátha jobb lesz mert ez így nem élet és a céltalan életnél talán még a halál is jobb

2019. nov. 16. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Egy dal: szívj friss levegőt [link]

Egy könyv: 12 szabaly az élethez [link]

Tegyed fel az 5 miért kérdést. [link]

2019. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akarsz beszélgetni? Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Mi a végzettséged?
2019. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Élj!
2019. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolúte segíteni szeretnék. Akinek van ideje depressziósnak lenni, annak még nincs komoly baja.

Ez nem azt jelenti hogy dolgozd magad halálra. Keress magadnak hobbit, amiben el tudsz mélyedni.

Tudod miért halnak meg hirtelen az egész életükben fizikai munkát végzők, amikor nyugdíjba mennek? Nem a munka abbahagyása miatt. Egész életükben fizikai munkát végeztek, tisztelet mindegyiknek, aki tényleg dolgozott, és amikor leállnak nem találják a helyüket. Egy szellemi foglalkozású ember nyugdíj után is tud foglalkozni szellemi dolgokkal, nem akkora a törés.

Ha nem vagy nyugdíjas, akkor költözz el a faluból, mert például egy kis faluban egy 50 éves ember 70-nek is kinézhet, városban meg 40-nek is.

Keress célt, cél nélkül meghal lassan mindenki. Mindegy milyen célt. Ültess diófát, neveld, 10-15 év múlva terem csak.

Mindig azt mondtam, buta ember az, aki unatkozik.

Nem bántalak, cselekedj.

2019. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha te írtad ami itt le van írva kérdésben, akkor az egy összeszedett gondolatsor. Nincsenek benne logikai zavarok, nyelvtani hibák. Vagy nem egy kis eldugott helyen élsz, és "csak" depressziós vagy, vagy vagy annyira művelt hogy el tudsz te onnan mozdulni ahol laksz, tudsz te magadnak találni célt.
2019. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!