Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sírva kirohantam óráról, mert...

Sírva kirohantam óráról, mert kihívott a tanár felelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap töriből kihívott a tanár felelni, már van 2 ötösöm. Eddig még nem volt ilyen, de azt mondta hogy ma lesz egy felelő. Én nyugodt voltam, mert van, aki kettesre áll, gondoltam én nem felelek. Erre az én nevemet mondta. Sajnos nem tudtam semmit, mert aznap 2 témazárót írtunk, és törire nem tanultam. A tanár azt mondta csalódott bennem és 1es. Ekkor fogtam és sírva kirohantam az óráról. Ez a jegy beleszámít a továbbtanulásba, és már nem tudok 5ös lenni.

Mit tegyek?



2022. okt. 6. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Kezd el gyakorolni hogy kell lesz.rni a dolgokat, különben nem lesz egy boldog életed, ha mindent ennyire a szívedre veszel.
2022. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy tényleg ennyire egyszerű, ahogy az 1-es írta. Ezek nem számítanak, el kell őket engedni, és arra koncentrálni, ami fontos, nem ami már megtörtént. Megesik az ilyen. Nem emiatt nem fogsz bekerülni akármilyen egyetemre/továbbképzésbe stb. Ez csak egy felelés volt.
2022. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, te gyerek, nyugodj meg! :) Ennek a felelésnek 5 év múlva nulla, azaz 0 jelentősége lesz. A továbbtanulásodat sem fogja befolyásolni. Hidd el, a tanár is tisztában van vele, hogy nem lehet minden nap aranyat sz.rni, és lesz még annyi jegyetek, mint égen a csillag. Igyál egy teát, nyugodj le, készülj töriből, és kérd meg a tanárodat, hogy adjon lehetőséget kijavítani a mai jegyet.

Egyébként igaza van az elsőnek, ideje elkezdeni gyakorolni a csip-csup hülyeségeket lesz.rás nemes művészetét, mert másképp idegbeteg leszel felnőttként.

2022. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

A két 5-ös meg az egy 1-es átlaga 3,6 - ez a jelenlegi jegyed.

A félévben még lesz több is, ez nem végleges.


Másrészt ebböl megtanulhatod, hogy minden órára tanulni kell, mert különben nem csak egy ilyen eset lesz.

2022. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nyolcadikos vagy ezek szerint.
2022. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
1 egyessel szerintem évvégekor simán tudsz egy 5-öst összevirrasztani, félévre is lehetséges. Mindig jelentkezz, a dolgozatok csak 5-ösök legyenek, ha lehet felelni elsőként jelentezz ha senki se mer. Mindig kérdezősködjél a jegy szerzés iránt pl szorgalmi( ha lehet), külön felelés stb
2022. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Semmit nem szamit... Majd megszokod. Gondolom erettsegi elott vagy meg.
2022. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem az egész feleltetés marhaság. Velem is volt ilyen, de ha nem tanultam, akkor átfutottam előtte szünetekben az anyagot, aztán alkottam valamit a tanár előtt, de nem lett karó. Máskor fusd át reggel meg előtte szünetekben vagy beülsz hátra, a könyv meg a pad alá és olvasod.

Amúgy az életben ettől rosszabb is lehet sokkal, például kirúgnak a melóból akár különösebb nyomós ok nélkül, stb. Én se viselem jól az ilyen kudarcokat, de ha nem akarsz szorongani, mentálisan rottyon lenni. akkor túl kell ezeken lépni és kijavítod az a jegyet, ne félj.

2022. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8-as: ha ennyire okos vagy, akkor gondold már végig, ha a kérdezöt rossz jegyek miatt nem veszik fel gimnáziumba, akkor eléggé a legrosszabb helyzetbe kerül, mert max. gyárba tud menni dolgozni!
2022. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez egy darab egyes, még ezzel is lehet négyes átlaga és úgy felveszik. A tanár is emberből van lehet, hogy engedi javítani. Beszélni kell vele és lehet, hogy ad lehetőséget.

Szóval nem ez a világ vége, ráadásul még biztos írnak dolgozatot.

2022. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!