Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Katolikus...

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem - osztatlan tanári, levelező?

Figyelt kérdés

Levelezős hallgatók tapasztalataira lennék kíváncsi, elsősorban a magyar és történelem szak érdekelne, de más szakosok is írhatnak.

1. Hány hetente vannak a konzultációk?

2. Mennyire veszik szigorúan a bejárást? Itt elsősorban arra gondolok, hogyha tanítási napon 1 órával később érkezek vagy másesetben 1-2 órával előbb távozom az mennyire probléma?

3. Esetleges szállást, hogy oldjátok meg? Milyen viszonylag olcsó lehetőségek vannak?

4. Vizsgákat általában a nap melyik szakában hirdetik meg? Esetleg van több lehetőség is (pl: délelőtt, délutáni időpont választása).

5. Milyen maga az egyetem, oktatók hozzáállása? Nagyon nehéz a képzés vagy azért szorgalommal, rendszeres készüléssel túlélhető?


Köszi előre is a válaszokat! <3



2022. szept. 30. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Erre én is kíváncsi vagyok. Állítólag nagyon emberközeli, s viszonylag könnyen elvégezhető.
2022. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem tanárin vagyok,hanem gyógypedagógián,de az általánosságban elmondható,hogy hatalmas mindig a fejetlenség...

A bejárás az oktatótól függ,de a gyakorlati órákat szigorúan szokták venni,hivatalosan legalább a felén ott kell lenni mindnek.Személy szerint én megbántam azt,hogy ott tanulok és ezzel vagyunk még páran a szakon lévő barátaimmal.Szerintem csak akkor lehet jó választás Eger,ha közel laksz és nincs esetleg elég pontod más egyetemhez...

2022. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Esetleg bővebben kifejtenéd miben nyilvánul meg a fejetlenség?

Sajnos nekem csak levelező jöhet szóba, pontom egyébként bármelyik egyetemre elég lenne ezen a szakon, de így csak Eger maradt ( Miskolc, Nyíregyháza még messzebb van tőlem).

A bejárást illetően, inkább a késés / előbb eljövetel számítana, hogy azt hogy nézik, mert ha nem lenne gond, hogy kb max 1 órával később érkezzek és délután 4 körül lépek, akkor 1 éjszakát kellene csak ott aludnom, ami anyagiak miatt azért jelentős tényező.

2022. okt. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!