Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van tanárod/tanárnőd aki...

Van tanárod/tanárnőd aki iránt éreztél valamit? Vagy van tanárral/tanárnővel kapcsolatos szerelmes iskolai történeted?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy angoltanárnőm (osztályfőnököm), akiért nem tagadom nagy vonzalmat, rajongást éreztem. Csak nem tudtam/nem mertem a tudatára adni ezt, mert nem volt bátorságom hozzá meg nem akartam, hogy kiderüljön az osztálytársaim megtudják. A jelzések meg voltak felőle. Órákon mindig őt néztem. Sokszor volt rajta mélyen dekoltált felső ruha, amit szerintem nem véletlenül vett fel (bár mindig mondta a lányoknak, hogy ne vegyenek ilyet fel iskolába). Szerintem csak a fiúk miatt csinálta. Az én tekintetemet sikerült magára irányítania. Első padban ültem és hát onnan aztán nem tudtam nem a melleire figyelni, főleg amikor olyan szögben hajolt be a padon hogy be lehetett a domborulatok közé látni. A táblára is amikor írt bevágott a fenekén a nadrág vagy szoknya. (Egyszer észre vette, hogy nézem mert hirtelen hátrafordult és nem tudtam elkapni a tekintetemet).

A tanárnőm bennem mélyen nagy vonzalmat keltett a fiúktól megkérdeztem, hogy mi a véleményük róla. Azt mondták beteges vagyok, hogy a tanárnő bejön nekem. Lehet de én valahogy nem tudtam csak tanárnőként tekinteni erre a csodálatos nőre.

Órák után szünetben emlékszem néha leült hozzánk, volt hogy elém is és beszélgetett velem lehetett vele tök jól spontán beszélgetni, olyan kedves volt, meg együtt nevettünk. Volt, hogy beült mellém a padba egy székre közel órán, volt, hogy megfogta a tolltartómat kivett belőle egy tollat, ráírt valami a füzetembe. Egyszer megsimogatott a karomnál. Meg csinált olyat, hogy a harisnyáját húzkodta előttünk látványosan. Osztálykiránduláson emlékszem lehetett fürödni mert Velencei tóhoz mentünk el. Ő fürdött, de én nem. Annyira dögösen nézett ki a fekete bikinijében. Én végig az ő testét néztem, ahogy fürdik a partról a távolból. Komolyan, azt gondoltam itt és most kéne most odamennem hozzá és elmondani neki, hogy mennyire csodálom és lehetne köztünk valami. Nem, nem mertem. De mindig is vágyat éreztem arra, hogy valahogy összejöjjek vele, akár iskola után. Végül nem lett belőle semmi.

Már nem vagyok diák, de még mindig szép emlék maradt meg rólam erről a nőről.

22/F



2022. okt. 8. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egesz osztalyom fiú tagjai a 30 éves miniszoknyaban és tusarkuban járó biosz tanarnore gerjedtek, aki még szingli is volt. A fel osztalyom azért vett fel biosz faktot hogy lássa 12.evvegeig, ellenben én mint lány, aki azért vette fel mert emeltezett belőle 😅 kívülállónak éreztem magam néha ott, 4en voltunk lányok.

Nem jött össze senkivel, legalábbis én nem tudok róla, bár elég kirivo öltözködési stílusa volt, el tudnék róla képzelni pár mindent:D

2022. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig nagyon tetszett az egyik tanárom, suli végén írtam neki.

Találkozgatunk.

2022. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Középsuliban a barátnőm (padtársam) titokban kavart a gyakorlatis tanárunkkal, aki egy 45 körüli, dagadt, marhaképű lúzer volt, még az anyjánál lakott! Mai napig nem értem, miért csalt meg vele... Féltékeny volt rám, így egy fars indokkal kirúgtak, így visszagondolva őszintén örülök, hogy így alakult :) Szakítottak, a tanár még az anyjánál lakik, a volt barátnőm hozzáment egy lúzerhez, olyan macska-egér házasságban élnek egy albérletben, én meg megtanultam túlélni és elbánni másokkal mielőtt megelőznének, ami a vállalkozásomban jól jött, tisztán 100 millió felett kerestem 12 év alatt... kösz Eszter! :)
2022. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gimi után pár évvel megkerestem a tanárnőmet, összejöttünk, de rosszul sült el, mert a kezdeti pár hónap után elkezdett gorombán viselkedni, sértegetett, megvádolt értelmetlen dolgokkal, rám fogott olyasmiket, amiről ő is tudta, hogy nem tettem olyat, utána jöttem rá, hogy a tünetei szerint tipikus narcisztikus volt.
2022. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki 100 millió fölött keres, az nem itt irkál.
2022. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Aki 100 millió fölött keres, az nem itt irkál." - Tudom, meglepő, de valahol nekem is kell szocializálódni :) Pontosabban fogalmazva megismerni az embereket, hogy épp milyenek, milyen a közhangulat, stb (tehát ne valami b..is érzelgősségre gondolj, ez egyszerű üzlet).
2022. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Ez egy oldal, ahol emberek kérdeznek és tudnak privátban beszélgetni. Bárki feljöhet ide, nincs semmihez kötve.
2022. dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!