Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig lehet elszínlelni egy...

Meddig lehet elszínlelni egy kapcsolatot,ha az ember nem szerelmes, csak kedvel valakit,és barátként tekint rá? Együttélésnél,ez kb mennyi idő alatt bukik ki?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 10 éve tart zavartalanul
2022. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után úgyis minden szerelem elmúlik.
2022. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha az ember figyelmes, legalábbis tisztában van azzal, milyen, mikor a párja szerelmes belé, észre fogja venni, hogy máshogy tekint rá, kevesebb szenvedéllyel, inkább úgy, mint egy barátra. Ez persze csak akkor igaz, ha egy párként él együtt a két ember, de ha eleve baráti lakótársakként élnek együtt, akkor minden sokkal világosabb. Ha a másik felet érdekli, hogy a párja szerelmes-e belé, az együttélés nem fog sokáig tartani. Ha nem érdekli, bármeddig eltarthat.
2022. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal erosebb egy kapcsolat,ahol szerelem nelkul jol erzik magukat egymassal,mint ,amihez szerelem kell.
2022. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig szerelmes nem leszel valakibe.
2022. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évig tartott😆 bár az elejen szerelmes voltam bele, de sajnos sok mindent felulirtak a belső tulajdonsagai. A végén már a szex sem volt jó.


Tisztelettel bánt velem, így nem akartam vele szakítani, de aztán jött valaki más akibe szerelmes lettem, azóta is vele vagyok együtt, 4 eve. Nyilván 20 fölött voltam már, nem volt rozsaszin kod soha, de a szerelem meg most is tart. Neki is azóta kiegyensúlyozott párkapcsolata van.

2022. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!