Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó ötlet lenne?

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki tetszik, de csak írásban mertem bepróbálkozni nála. Mostanában elég szomorú szokott lenni, volt, hogy sírt is, és még a barátnőinek se mondja el a baját. Arra gondoltam, hogy esetleg holnap, hétfőn, amikor nagy eséllyel úgyis kettesben maradunk utolsó óra után, leülnék mellé, átkarolnám, és finoman megérdeklődném, hogy mi a problémája? Szerintetek jó ötlet? Vagy az ölelés már túl nyomulós?

2022. okt. 16. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Maga az a szitu hogy az kell hogy lelkileg roncs legyen a csaj hogy bemerj nála próbálkozni az már a nyomulásón túl megy, undoritó kategóriába.
2022. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha komolyan érdekel mi a problémája, akkor egy próbát megér, de akkor se fogdosd, annak biztosan nem örülne
2022. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a fogdosás túl intim. Kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e róla beszélni egyáltalán.

Ha nagyon rossz mentális-lelki állapotban van, az is lehet, hogy amúgy szimpatikus vagy neki, mégis elutasít.

Ha elmondja a baját nyugodtan hívd el valahova lógni, ne randira, csak beszélgetni, átlagos haveri dolgokat csinálni.

2022. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Eddig is be mertem volna, ha lett volna téma. Most van


Szerintem egy ölelés is nagyon sokat tud segíteni, ha valakinek lelki gondjai vannak. Legalábbis én nagyon örülnék neki, szerintem ő is

2022. okt. 16. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen, bizonyos emberektől jól tud esni, de akivel annyi a közös dolgotok, hogy egy osztályba jártok, nem biztos hogy örömmel veszi a dolgot
2022. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak írni mersz neki, akkor, h fogsz bármit is csinálni.
2022. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Neha a lányok nem kérik, hogy öleld át őket. Ölelésnek mindenki örül, néha vannak kivételek. Ha szeretnél érdeklődni, hogy mért sírhat, mond azt neki, hogy " Láttam mostanába nincs túl jó kedved, ha szeretnéd nekem nyugodtan elmondhatod meghallgatlak" vagy valami ilyesmi.
2022. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Üljek le mellé, kérdezzem meg, hogy mi nyomja a lelkét, és karoljam át? Vagy azt csak akkor, ha megnyílik?
2022. okt. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!