Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában jó ötlet első...

Középiskolában jó ötlet első nap befoglalni a tanár hoz legközelebb lévő egyik pad székét?

Figyelt kérdés

Azt hallotam hogy így jobban lehet figyelni és rá vagyok kényszerítve hogy figyeljek órán.

Elsősorban ha kell akkor inkább kedves stréber szerepét tölteném be.



2021. ápr. 18. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Háát.. ha azt akarod, hogy már a legelső naptól szekáljanak, csak nyugodtan.

Nálunk azok ülnek az első sorban, akik a legjobban puskáznak, persze ez a termünk adottsága, mert a pódiumokról alig látni az 1. sort.

2021. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért szekálnának, hogy oda ültem?

És mi van egy pódium nélküli teremnél?

2021. ápr. 18. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályomban a leggyengébb érettségis srác pont első padban ült.


Ha hülyékkel kerülsz egy osztályba, akkor mindenént cikizni fognak, ha meg normálisakkal, akkor le se szarják az ilyesmit.


Amúgy fun fact: a "stréber" szót csak egy osztálytársamtól halottam az utolsó 4 év során. Attól amelyik egy évvel kisebb volt mint mi.

2021. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Én a legrosszabb magatartású, de legjobb tanuló diákként három éve ülök az első padban. Én nagyon élvezem, puskázni is lehet. Akármennyire is szeretek hulyeskedni, azért fontos a tanulás és én a hátsó padokból egyáltalán nem tudok figyelni. Vannak akkora termek, hogy a hang se jön át. Szerintem ha tudsz előre ülj, de nem kell feltétlenül az első padba. 2-3. pad is tökéletes, úgy szünetekben jobban benne vagy az osztály légkörében, vagy nem tudom hogy fogalmazzak:D

Amúgy középsuliban jellemzően nincs ültetés és rengeteg a csoportbontás, szinte minden órán más terembe vagytok. Megteheted, hogy pl a törin elől ülsz, mert érdekel, és a kémián meg hátrébb ülsz egy másik teremben.

2021. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ha más nem foglalja be, akkor miért ne tehetnéd.

Egyébként olyankor pont a tanár látóterén kívülre esel, és átnéz feletted, így lehet az se tűnik fel neki, hogy alszol :D

Viszont ha rosszul látsz, mindenképp célozz meg egy első padot!

2021. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hova ülsz. Ha nincs fegyelem órán, középiskolában is simán átülteti a népet a tanár úgy, ahogy neki tetszik.

És igen, jobb onnan. Ugyan középiskolában mindig valahol hátul ültem, egyetemen már rájöttem, hogy jobb elől. Mindig legelöl ülök, mindent látok, mindent hallok, mindenre tudok figyelni, ráadásul jobb a kommunikáció is a tanárral.

2021. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy befoglalni? Van: lefoglalni vagy elfoglalni. Befoglalni nincs.
2021. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem illik a szövegkörnyezethez.

Ezt elrontottam, elnézést.

De létezik ilyen szó: [link]

2021. ápr. 19. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen jobb elől ülni, ha figyelni akarsz.

Nem biztos, h pont a legelső sor, mert nem mindig egyforma az osztály kialakítása.

De mindenképpen 1-3 sor. Javasolt.

2022. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!