Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy középiskola most év...

Ha egy középiskola most év közben is fizika, matematika,Angol,Német,Olasz,Dráma,Magyar,Kémia,Biológia ,Testnevelés,informatika, Hittan,Ének tanárokat keres-akkor milyen tanára van egyáltalán?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Bezárt az alapítványi suli.
2022. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ó nem zárt az be. a minap írtam nekik kamu emailt álnévről hogy beiratkoznék-és jött a válasz hogy oké nappali vagy esti? és másnap mehetek is.
2022. okt. 17. 14:38
 3/11 A kérdező kommentje:
A discordon is folynak a (kamu ) online óráik
2022. okt. 17. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
AI
2022. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Képtelen vagyok befogadni azt a tényt, hogy ha van egy 'simlis' iskola, akit egy mániákus feljelentgető évek óta terrorizál és elintéz nekik mindenféle büntetést az OMMF-tól kezdve a felügyeleti szerven át az atyaúristenig, mégis hogyan képes újra és újra vagy folyamatosan olyan módon működni, hogy magára húzzon még több ilyet.

Mert tegyük fel, hogy Balázska létező személy - abban az értelemben, hogy nem csak a neten trollkodik, hanem valóban megtörténik legalább 1 százaléka annak amit itt minden nap kitalál nekünk -, hogy van az, hogy az iskola nincs tisztában egy ilyen megrögzött perlekedő alakkal, hogy mindig belefut egy balhéba. Egyszerűen hihetetlen.

Ha viszont tényleg csak mese az egész, akkor valaki vegye már rá a kérdezőt, hogy szedje a szedatív gyógyszereit, mielőtt megint kikelve kezd fröcsögni egy újabb kérdésben.

2022. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az a legszomorúbb, hogy az ilyen embereket, mint Balázska, hagyják nyilvánosan tevékenykedni és szabadon mászkálni, mindennemű korlátozás nélkül. Nagyon kéne már az a facebookos nagymamák által sokat emlegetett internet rendőrség, ami néha ránézne azokra, akik mániákusan posztolják a f*szságaikat, hogy úgy amúgy mentálisan ép emberek-e.
2022. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ott bukik meg a dolog, hogy nem egy karaktert hoz, hanem sokfélét. Hol egyetemista, hol végzés középiskolás, hol cégnél dolgozik, hol az iskolában. És nem csak időszakonként cserélgeti ezeket a szerepeket, hanem napi szinten, de akár egy napon belül is. Például minden nap van kérdése az Iskolatársak és Munkahelyek kategóriában is.


Itt pedig frankón le is írja:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

"Más irántam érzett gyűlölete nekem kábítószer, ajzószer!!! annál jobban úgyse tud gyűlölni ahogy én tudok...

elemi pszichológia. nem lennék itt ha nem lenne közönség. de közönség mindig van...

madarak."


Tudom, tudom: ne válaszoljon neki senki, és akkor eltűnik. Pedig nem fog, hiszen több fiókot is használ egy időben, és attól sem idegenkedik hogy a saját kérdése alá mások szerepében válaszolgasson, fenntartva a provokációt.

2022. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7: ez betegebb nyakon felül, mint valaha gondoltuk volna....


:))))

2022. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek ez már sokadik kérdése a Jerikóról. Erre gerjed a kérdező mert ez a fétise. Arra életképtelen a kérdező hogy egy piacképes szakmát szerezzen ezért havi br 260 ezerért ott dolgozik.


A Jerikó egy döglődő iskola éppen úgy mint a te álláskeresésed.

2022. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

" hogy egy piacképes szakmát szerezzen ezért havi br 260 ezerért ott dolgozik.“



Madárka... ne mondd senkinek, de... 2018 óta nem vagyok alkalmazott.(és igen, mielőtt rákérdeznél ÉN jöttem el, és nem elküldtek)


Ennyit rólad meg a „tutibiztos“ tudásodról.

És SOSE kerestem 260 bruttót, mert amikor eljöttem a bérem ennek a közelében se volt.

Hm.... a biztos infók igaz-e?


MADÁR.

2022. okt. 17. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!