Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A férfi tanároknak leesik ha...

A férfi tanároknak leesik ha egy diáklány “máshogy” tekint rájuk?

Figyelt kérdés
2 férfi tanárom is nagyon tetszik… az egyikbe szinte márhogynem szerelmes vagyok. szerintetek ezt ők érzik? végzős gimis vagyok
2022. okt. 22. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Se nem hülyék, se nem vakok.
2022. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én hallottam már a főnökömet flörtölni előttem mással, mikor velem nem beszélt szépen, irányítható eszközként kezelt, akkor megmondtam neki, hogy ő is megtudja oldani azokat a feladatokat, amikkel engem akart terhelni, aztán már másoknak úgy nyilatkozott rólam, hogy nem vagyok csúnya, meg korrekt vagyok, de ő meg előtte lábtörlőként kezelt, de mikor a nő megvédi magát, akkor már szép is, ahogy sokan így vélekednek róla, de kevés ember az, aki értékeli is az embert.
2022. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: Te megértetted a kérdést?
2022. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen, levágjuk.


Azért mondjuk nézéseknél cifrábbakat is kaptam már diákoktól, de ez továbbra is tabu, bár a korkülönbséggel nincs bajom.


üdv: egyetemi+gimis tanár

2022. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha bámulod és közben szopkodod a toll végét, az elég egyértelmű, igen.
2022. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő.


Én fiatal, kifejezetten fiatalos férfiként tanítottam középiskolában, de valahogy ösztönösen nem tudtam azokra a lányokra nőként tekinteni, és bármit is ebben a dimenzióban látni velük szemben, mert nekem ők kizárólag diákok voltak, és a munkámat is csak így tudtam elvégezni.

Szóval ha tetszettem is volna valakinek, valószínűleg nem veszem észre, már csak azért sem, mert diákonál teljesen kiszámíthatatlan, mit mutat egy tanár felé (valamelyik teper, kedvességet játszik meg, de csak a jó jegyért, más épp ellenkezőleg, mert hiába kedvel, ha ciki jóban lenni a tanárral). De házas emberként hidegen is hagyott volna.

2022. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!