Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik olyan, hogy anyakomple...

Létezik olyan, hogy anyakomplexus? És ebben az esetben ez mi?

Figyelt kérdés

14/L vagyok és nagyon vonzódom egy tanárnőmhöz.Kedves,jófej,fiatalos,kb. pont az ellentétem,de mégis túlzottan rajongok érte,túlságosan tisztelem és csodálom.Megfogott az egész lénye.Nem törődik különösebben velem,bár bizonyára jól el tudnánk beszélgetni,ha nem lennék mindig zavarban a közelébe.

Itthon sose volt rendes kapcsolatom az anyámmal,nem mintha a tanárnőbe őt látnám,vagy szeretetet akarnék tőle,de akkor ez miért van?Több,mint szimpátia.



2015. febr. 27. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Bocsika nem megbàntani akarlak, de te làny vagy, es a tanarod nő, es vonzodsz hozzà. Ez inkabb azt mutatja hogy a sajàt nemedhez vonzodsz, vagy mindket nemhez is akàr!


Több lanyokat megszoktàl nezni? Pl a tanarnodbe mi tetszik neked, mi az ami vonzonak tartasz benne? Es fiukal hogy àlsz? Ok nem vonzoak neked? Van fiu aki tetszik neked? Ezekre a kerdesekre valaszoljj magadnak, az lehet hogy leszbikus/biszeszualis vagy😕

2015. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rólam meg azt hiszik hogy meleg vagyok pedig csak zavarba jövök mindenkitől aki a közelembe jön,ez egy betegség,sőt azért nem nézek az emberek szemébe,mert nem akarom hogy valami hatást gyakoroljon rám
2015. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2#:

Én sem hinném,hogy meleg leszbi vagyok.És szintén nem szoktam az emberek szemébe nézni,mert ha oda bámulok,nem tudok összpontosítva beszélni.De amúgy nem sokszor szoktam feszengeni,csak a közelében.

2015. febr. 28. 15:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak az a helyzet nálad kérdező:hogy te a tanárnődnél vagy (csak ) zavarba:) szóval nagy a valószínűsége hogy az vagy :)
2015. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni,de ez az egész nekem ugyanígy kezdődött,és 14 éves voltam,ráadásul akkor barátom is volt.És arra a tanárnőre többet gondoltam,mint az akkori barátomra.És nem a barátnőm cs.. el a dolgokat,hanem én,mert amúgy hála istennek,akkor még nem feküdtem le vele,csak 17 évesen,de volt köztünk szünet.Jó volt vele is,de előtte volt egy barátnőm is.


Igen,az anyakomplexus létezik!És nincs vele semmi probléma.


AZ LMBTQ TÁRSADALOMMAL SINCS SEMMI PROBLÉMA!:)Miért zavar mindenkit,hogy kinek mi a szexuális orientációja?Szerintem felesleges,hogy zavarjon ez bárkit is.Mi nem betegek vagyunk,sőt mások sem vagyunk...ugyanolyanok vagyunk,mint ti,ugyanúgy emberek!!!NEM VAGYUNK KEVESEBBEK!!!!!!


19/L biszex

2015. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

Én értem a problémádat és egyet értek,de ez sajnos nem segít a problémámon,miszerint nem tudom,hogy mit érzek.

Ha anyakomplexus létezik,akkor azt vagy biszex lennék?(nem vonz semmilyen más nő,lány )

2015. febr. 28. 22:58
 7/13 anonim ***** válasza:
melegebb vagy mint Elton Jonh
2015. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez vonzalom ,mert érzéseidről beszélsz!
2015. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni de igenis vonzodsz hozza meg ha itt elottunk tagadod is :)
2015. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra, akik beléd akarják beszélni, hogy leszbikus vagy. Ez egy teljesen normális dolog ebben a korban, amit érzel. A legtöbb tinédzser példaképet keres magának, sokszor szeretethiányból is fakadhat, de nem feltétlen. A személyiséged most van kialakulóban, a felnőtté váláshoz fogódzókat keresel, és találtál valakit, akinek tetszik a kisugárzása, aki megfogott, akire felnézel. Örülj annak, hogy ilyen jófej tanárnőd van, próbáld meg nem túlreagálni a dolgot, és természetesen viselkedni, ha a közelében vagy. Ő is ember ;)
2015. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!