Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magyar-matek szakos tanárként...

Magyar-matek szakos tanárként jelenthet hátrányt elhelyezkedésnél, szülőknél, diákoknál, ha orrpiercinget visel az ember?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
nem
2022. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az most a legkisebb bajod tanárként
2022. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Biztos nem vennélek fel !
2022. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Áh

Ha pedagógus vagy és jelentkezel, akkor is fölvesznek, ha 3 db kocsányon lógó szemed és 7 lábad van. Olyan iszonyatos emberhiány van a szakmában, hogy nincs lehetőségük válogatni.

2022. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

A septum engem nagyon zavarna, mert szerintem iszonyat ronda. De ha én vagyok a szülő, és a tanárral kb. évente kétszer találkoznék, akkor nem érdekelne, hiszen nem kellene állandóan azt néznem. (Ugyanez vonatkozna a fültágító izékre is.)

A többi fajta orrpiercing abszolút nem zavarna.

2022. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

A közoktatásban erős hátrány lenne.

Majd meglátod, nem kell nekem bemondásra elhinned.

Természetesen van az a munkaerőhiány, amikor ezen túllépnének, de normális ember nem akarná egy ilyen aprósággal jelentősen rontani az esélyeit.

2022. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Én ismerek gyógypedagógust akinek van orrpiercingje, lány létére féloldalt le van borotválva a feje és a haja is kékes-lilás. Mellesleg leszbikus kapcsolatban él, bár ez nyilván nem publikus infó.

Sosem volt gondja az elhelyezkedéssel.

2022. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg még nem aktuális a kérdés, nem mostanában fogok végezni, még akkor sem, ha nem csúszok, jelenleg első éves vagyok. :D Igazából azért érdekelt ez a kérdés, mert a családtagjaim ilyen indokkal akarnak rábeszélni arra, hogy vegyem ki a septumomat. Én jelenleg azt gondolom, hogy annyira nagy hátrány csak nem lehet, pedagógushiány van. Emlékszem, nálunk gimiben akkora hiány volt, holott jóhírű iskola, hogy visszavettek egy olyan tanárt, akinek viszonya volt egy végzőssel anno amikor átment más suliba tanítani, a kollégáival is bunkó volt és meg le sem adta rendesen az anyagot, szimplán azért, mert nem volt jobb jelentkező. Meg annak sem volt soha következménye, ha a töri tanárunk rendszeresen olyanból íratott, ami soha szóba nem került az órán, mindig arra hivatkozott, hogy hát online elérhető az érettségikövetelmény, hagyatkozzunk arra (1. Akkor minek van ott? 2. Cseszhetjük órai dolgozatnál, ha össze-vissza haladunk, és nem tudjuk mit fog számonkérni), ráadásul nyílt titok volt, hogy pofára osztályoz. Szimplán mert nem volt más a helyére. Ebből kiindulva, ha az egyik szakom matek, amiből pöppet nagyobb hiány van, mint például töriből, szeretném feltételezni, hogy ha normálisan végzem a feladataimat, akkor csak nem egy fémdarab az arcom közepén fog ellehetetleníteni. :D

Aztán persze, ki tudja, lehet téves ez a gondolatmenet, azért van a kérdés, mert kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. :D

2022. okt. 26. 12:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, én nem hiszem, hogy túl nag yproblémát okozna.

De ha okoz is fennakadást, mondjuk úgy, hogy ha 3 helyre jelentkezel, 1nél el fognak utasítani emiatt... de ez azt jelenti, hogy a másik 2re fel fognak venni:D

De ha meg nagyon izél a családod, az állásinterjú idejére kiveheted:D Felvesznek, aztán szépen visszateszed és ennyi, nem fognak kirúgni emiatt.

2022. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát, csak a családom miatt nem venném ki, de már annyiszor végig hallgattam tőlük ezt az az "így nem fognak felvenni sehová tanítani", "így a szülőknek problémája lesz veled", "így a diákok nem fognak komolyan venni" aggodalmaskodást (esetenként kiegészítve a "meg fognak buktatni az egyetemi vizsgáidon emiatt" mondattal), hogy elgondolkodtam, hogy ez mennyire valid. :D
2022. okt. 26. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!