Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan ember aki sori...

Van olyan ember aki sori munkára is alkalmatlan, mármint önálló munkavégzésre? Aki nem lát át semmilyen munkát, nem tud gyorsan és jól teljesíteni?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyem miután elvégeztem az érettségit, egy adminisztrációs munka volt, amihez kiderült, hogy semmi érzékem, nem értettem mi történik ott.


Jelenlegi munkahelyen ugyanazt csinálom meg kb. 100-120 alkalommal nyolc órában, 12 órában 180 alkalommal, ez egyszerű de ugyanúgy monoton. A pénz jó, de a körülmények embertelenek. Munkahelyet tervezek váltani 2 év után, mert a körülmények már eléggé megromlottak mostanra (balhé pár kollégával, mert szabályosan mertem dolgozni, nézeteltérések a főnökömmel aki kb. kihasználja a jóságomat és a hitelkártyámat és a három műszak).

A munkámat hivatalosan szabályosan, jól végzem, de ezzel hátráltatok mást, vagy éppen a vezető üléses targisnak kell dolgoznia, és ez nem tetszik nekik. Mára már elegem van.


A fő kérdésben említett esetleges hosszanti alkalmatlanság miatt félek, hogy az új munkahelyen emiatt gondok lesznek és elbocsátanak újra és újra. Megtakarításom nincs, de most már erősen rá kell állnom erre, mert nem találtam meg a számításim a jelenlegi munkahelyemen sem ezek szerint. Efektíve nem gyárban képzeltem el a munkahelyem. Amit szeretek csinálni nagyon, az a sofőrködés, B jogsim van. Enyhe színtévesztő vagyok, ezért állítólag nem lehet C, vagy C+E jogsim. Monotonitást nem bírom. 3 műszak miatt eléggé romlott a memóriám úgy érzem, egy sorozat epizód történését nem bírom memórizálni, követni.


Ti mit tanácsoltok, akik már tapasztaltak az életben több munkahellyel a hátuk mögött?



2022. aug. 14. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hogyan jutott a főnököd kezébe a hitelkártyád, és honnan tudta a PIN-kódodat, hogy vissza tudott vele élni?
2022. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van.
2022. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én. A világon semmire sem vagyok jó.
2022. aug. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"(balhé pár kollégával, mert szabályosan mertem dolgozni, "


A szabályosság miatt kevesebbet, lassabban csinálsz?



"nézeteltérések a főnökömmel aki kb. kihasználja a jóságomat és a hitelkártyámat és a három műszak)."



A hitelkártyád, hogyan?


"A munkámat hivatalosan szabályosan, jól végzem, de ezzel hátráltatok mást, vagy éppen a vezető üléses targisnak kell dolgoznia, és ez nem tetszik nekik"



Itt is az a kérdés , esetleg lassan dolgozol? Emiatt miért dolgozik a targoncás, alapból nem kell neki vagy mi?

2022. aug. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Az eredeti kérdésre a válasz egyértelműen igen, nem is kevés ilyen ember van
2022. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon ritka aki tényleg, konkrétan alkalmatlan bármilyen munkára is, mert mondjuk olyan betegséggel vagy fogyatékkal küzd ami miatt semmit nem tud dolgozni. Annál több az olyan aki lustaságból, kényelemből, motiválstlanságból nem akar dolgozni, neki könnyebb rávágni mindenre hogy "ez nekem úgysem menne, ezért meg sem próbálom". Hogy ezt az életet (életnek nem nevezném) miért választja önként valaki - talán nem látják mekkora árat is fognak fizetni a pillanatnyi kényelmükért
2022. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van.
2022. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha átadtad a főnöködnek a kártyádat kódostul, akkor - nem sértegetni akarlak - de nem elsősorban a munkáddal kapcsolatos a gondod, hanem enyhe fokban fogyatékos lehetsz, amit gyerek- és kamaszkorodban a szüleid nem vették észre. Ettől lehet boldog életed, társad, családod is, de a pénzügyeket ne te intézd, hanem mondjuk a szüleid vagy a párod.
2022. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ne hagyd ott a munkahelyedet, ha ennyire alkalmatlan vagy a munkára, mert nem fogsz másikat találni magadnak ezekkel a képességeiddel. Akkor mondj fel, ha lesz, aki eltart.
2022. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem adtam oda a hitelkártyámat neki. Én vásároltam be neki a hitelkártyámmal. Ez a gyakorlatban úgy nézett ki, hogy hónapokon keresztül mentünk boltba együtt, én megvettem neki ami kellett, csekkeket fizettem be neki a kártyámmal. A költések összegét felírtam, és fizukor megírtam neki mennyit utaljon. Mindig állította, hogy megadja. Ez így is volt, mindig megadta, viszont legutóbb nagy nyűggel volt hajlandó át utalni nekem az összeget amit a hitelkártyámra terheltünk rá neki. Azt mondta ő most ezzel mit ér el, maradt neki tíz ezer forintja. Horvátországban voltunk legutóbb, mondtam neki indulás előtt, hogy készüljön nagyon költséges lesz. Ez így is lett, és azt mondta leszarja, hogy nekem vissza kell tölteni és az albit is ki kell fizetnem, nekem is vannak kiadásaim. Barátnőm szerint már nem tetszik neki, hogy vissza kell adnia nekem azt a pénzt amit nekem a bankomnak kell továbbítani vissza a hitelkártyámra. Illetve már ennyi erővel lehetne a főnököm neve a kártyámon. Rengetegszer ugrottam neki. Mostanság két alkalommal adódott a helyzet, hogy nem kapta meg a sört és a dohányt a kártyám segítségével, és a fejemhez vágta, hogy rám nem lehetett számítani amikor kellett volna.


Attól tartok, hogy ebből kifolyólag munkában szivatni fog. Holott ő állította, hogy a magánéletet a munkával sose keveri. Csak akkor keresett utóbbi időben ha kellett neki valami. Amúgy kritizált csak, belém építette hogy egy hülye gyerek vagyok, stb...

2022. aug. 14. 18:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!