Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy fogadnátok, ha osztálytal...

Hogy fogadnátok, ha osztálytalálkozón valamelyik osztálytársatok beállítana a párjával, esetleg a gyerekével/gyerekeivel? (Különösen akkor, ha még csak nem is az ország másik végén, vagy külföldön élnek.)

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Miert ebben mi a meglepo? Nemertem 🤔
2022. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbben viszik a párjukat, mit szólnék?
2022. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ciki, ez nem szokás.
2022. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem elég meglepő. Előfordul ugyan, de inkább a kontroll mániás házastársak nem értik, hogy miért ne lehetnének ott. Többnyire elvannak kettecskén egy sarokban. A régi osztálytársak egymásra kíváncsiak,nem egy idegenre. Aki meg viszi magával a másikat úgyis azzal van elfoglalva, hogy nehogy ne érezze jól magát apa/anya, szóval többnyire kimaradnak a beszélgetésekből. Ettől függetlenül engem nem zavarna,csak értelmetlen dolog, mivel nem egy családi program.
2022. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Fura. Nálunk nem szokás. Úgysem tudnak hozzászólni a mi nosztalgiázásunkhoz.

De volt már olyan, hogy egy férfi volt osztálytársammal jött a barátnője. Nagyon féltékeny típus. A következő osztálytalálkozóra már kísérettel sem jöhetett el :DDDD

2022. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk senki nem hozta még eddig. Szerintem a feleségem hülyén nézne rám, ha mondanám hogy jöjjön már, üljön egy délutánt 30 idegen közt, aztán hallgassa a régi sztorikat. Ez tényleg nem egy családi esemény. Engem is feszélyezne, ha udvarias bájvigyorral ülne mellettem egész este. Az pedig méginkább, ha olyan sztorizásba kezdene,ahogy családi körben megszokott.
2022. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem örülnék, mert azért megyek hogy a régi barátaimmal beszélgessek és szórakozzak, nem azért, hogy azt hallgassam, ahogy Pistike üvölti, hogy pipikélni kell, meg hogy fáj a pocija. A párjához sincs semmi közöm, úgyhogy minek hozza? Ahogy kínosan hallgassa, hogy mi ketten nosztalgiázunk, ő meg semmihez nem tud hozzászólni? "Imádom" az ilyen termékenység isteneket/istennőket, akik ki sem teszik a lábukat a házból a teljes família nélkül...
2022. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
szerencsére én nem járok ilyen helyekre, de gyereket végképp nem visz épeszű ember ilyen helyre
2022. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tartom jó ötletnek, mert sem a pár külsős tagja, sem a gyerekek nem élveznék, ezzel az osztálytársat nyomasztanák, hogy menjünkmááár. Akkor inkább legyen az, hogy csak egy rövid órácskára néz be az osztálytárs, de akkor teljesen ott van a figyelme.


De ha valaki így jelenik meg, hát oké, ő dolga.


Pont pár hete volt az osztálytalálkozóm, 4-5 óra színtiszta nosztalgia volt, aki nem ismeri azokat az arcokat halálra unta volna magát.

Bááár nekem pont lenne realitása, hogy vigyem az asszonyt, mert évfolyamtársam volt, mindneki ismeri a volt osztályból. De egyrészt az asszonyt a hideg rázza ha a sulira gondol, a saját osztálytalijára sem ment el, másrészt meg amennyire kíváncsiak rá, azt el tudom én is mondani. Ő meg szintén bőven megelégszik azzal, ha én mesélem el röviden kivel mi van az osztályból.

2022. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Csak azok tiltakoznak ennyire ez ellen, akik valamit titkolni akarnak a párjuk elől.
2022. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!