Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig van rendben a tanár...

Meddig van rendben a tanár diák viszony (jogilag nem erkölcsileg kérdem)?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent nem engednek nekem otthon. Ez az egész nagyon megvisel. Van egy tanárom akivel erről is beszélgetek. Nagyon sokat segít nekem. Nagyon bízom benne. Ha a szüleim megtudják h vele ilyen dolgokról beszélgetek feljelenthetik vagy jogilag semmit sem tehetne. Max beszélnek az igazgatóval. De jogilag semmit nem tehetnek ezér vagy tehetnek.

2022. nov. 2. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne baj az hogy a tanár beszélget veled és tanácsot add?

De ha aggódsz miatta akkor menj inkább iskola pszichológushoz és kérj tőle tanácsokat, a tanárodnak meg mond meg hogy köszönöd de nem akarod hogy bajba kerüljön.

2022. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem (sem romantikus, sem intim) viszony, hogy valaki csak beszélget veled és meghallgat vagy tanácsot ad. Ez részben még a tanárok felelősségébe is beletartozik, hogy odafigyelnek a gyerekekre és segítenek. Ebben semmi számonkérhető vagy titkolandó dolog nincs, nem lehet azért feljelenteni senkit. Az iskolapszichológusok konkrétan erre a feladatra vannak alkalmazva.
2022. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm most most megnyugodtam

Az iskola pszichologus nálunk rossz. Ebbe a tanárba pedig megbízok. A legdurvább dolog ami történt az az ölelés volt

2022. nov. 2. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenkező nemű, nem szerencsés ölelkezni, nehogy valaki mást gondoljon bele mint amiről szó van, és emiatt meghurcolják. De még az sem kell, elég ha csak elindul valami rosszindulatú pletyka, és az ilyenekből szokott az lenni, hogy az első szerint ölelkeztek, a huszadik már csókolózni látta őket, a századik pedig a szertárban kapta rajta őket pucéran.

Ha pedig te is érzelmi alapon közeledsz a tanár felé, akkor építsd le a dolgot.

2022. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól néznénk ki, ha már az is illegális lenne, hogy meghallgassuk, és tanáccsal segítsük egymást.
2022. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok vagyunk
2022. nov. 2. 18:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi olyan nincs mivel mindketten lányok vagyunk csak segít nekem bízom benne. Majdnem minden nap megölel és megkérdeti mi van velem
2022. nov. 2. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
A mai világban már nem számít az, hogy mindketten csajok vagytok, hiszen ma már divat leszbinek lenni.
2022. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!