Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen könnyű vagy nehéz...

Egyetemen könnyű vagy nehéz barátkozni?

Figyelt kérdés
24 éves lányként

2022. nov. 13. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Rajtad múlik, mennyire vagy nyitott...
2022. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Psycho ***** válasza:
61%
Könnyű. Persze nemcsak a körülményektől, hanem Tőled is függ. Viszont a lehetőségek adottak.
2022. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem mérföldekkel könnyebb volt, mint gimiben, itt sokkal barátságosabbak, nyitottabbak az emberek.

De tényleg függ a személyiségedtől, a többiekétől, egyebek mellett.

2022. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez függ attól, hogy olyan emberek között vagy-e, akikkel hasonlóak vagytok. Szerencse is kell hozzá, hogy megtaláld a köröd. A nyitottság alap. Sokan mennek idősebb korban egyetemre, nem csak 18 évesek vannak ott, de közöttük is lehet találni érettebb gondolkodásúakat.

Úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy könnyű vagy nehéz, mert ha olyan a társaság és te is, akkor könnyű, ha nagyon nem a te világod azok az emberek, akkor nehéz.

2022. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Csakis rajtad múlik, egyetemen kb mindenki szívesen ismerkedne
2022. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem attól is függ, milyen szakon vagy, mert ha kisebb szak és kevesebben vagytok, kb minden órán együtt vagytok, akkor könnyebb.

De szerintem is könnyebb mint gimiben, illetve a másik, ha az ember mondjuk nem is barátkozik össze valakivel, akkor sincs piszkálódás, kiközösítés (legalábbis nem hallottam ilyenről).

2022. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Lányként könnyű. Általánosságban nehét :/

24F

2022. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Emberi erőforrások szakról van szó
2022. nov. 14. 07:04
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Na én nekem mindig az volt a problémám, hogy nem megy a barátkozás és kiközösítenek.


Egyetemen könnyen ment a barátkozás és kiközösítés sincsen. Ha valami baromságot felelsz az oktató kérdésére természetesen nevetnek a többiek, meg néha kibeszélnek, hogy az a csávó az full komolyan gondolja amikor valami hülyeséget mond de ettől függetlenül nincs vele szemben kiközösítés :D

2022. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Én elég zárkózott vagyok, és lettek barátaim egyetemen. Az egyik lánnyal egy közös évfolyamtárson keresztül ismerkedtünk meg, már több mint három éve, hogy végül mindketten otthagytuk a szakot, de a mai napig rendszeresen találkozunk. A mostani szakomon a COVID ellenére sikerült barátokat szereznem, egyszer ráírtam egy csoporttársamra egy házival kapcsolatban, és végül elkezdtünk mindenről beszélgetni. Aztán amikor visszamentünk a lezárásból, akkor jóban lettem az ő barátaival is. Ha nem zárkózol el mindenféle kommunikáció elől, akkor nem lehetetlen. :D
2022. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!