Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnök kezdi szervezn...

Az osztályfőnök kezdi szervezni az osztálytalálkozót,ha valaki felnőttként nem megy még mindig adhat szóbeli figyelmeztetést érte?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előkeresi a régi naplót és beírást is kapsz :D
2022. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez komoly, mert viccnek nagyon rossz.
2022. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Haverom mesélte nekik is volt egy jónevű gimnázium végzett osztályaként,ahol tartották mindenki leült mintha suliban lett volna,mikor jött az osztályfőnök a hetes mondta hogy Osztály vigyázz!

És az osztályfőnök leült egy külön padhoz.Régi naplót hozta,majd névsorolvasás hogy ki hiányzik.

Ez tényleg ilyen komoly szokott lenni?

Mert már előre ideges vagyok.

2022. nov. 14. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ez vicc. Nekünk is mindig behozta az osztályfőnök a régi naplókat és olvasott fel belőle. Mi meg jókat nevettünk a hülye beírásokon :)
2022. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Jézusom :D

Mondjuk én a pofájába röhögnék annak a klimaxos hisztériás nőszemélynek.

2022. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
3. Nekem anyós mesélte, hogy az övék ilyen volt, tehát ez a normális :D a gimis osztálytársaim tartottak 5 éveset és annyi volt, hogy beültek egy drága étterembe a 21 évvel fiatalabbra sminkelt ofővel és nyaliztak (engem nem hívtak meg :D, csak a képeket láttam meg a velem egy évfolyamon tanuló volt osztálytársam mondta). Se napló, semmi, ez szerintem ma már nem szokás.
2022. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az osztály"főnök" minden további nélkül adhat.
2022. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha volt egy jól működő osztályközösség, akkor ez akár poénos is lehet. Máskülönben nincs értelme ilyeneket tartani.
2022. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

bár nem erre válasz de analóg eset, hogy végeztem az egyetemen, és 6 hónappal a diplomázás után az egyik egyetemi oktató írt hogy adott tárgyhoz nem adtam le a gyakorlati naplót.... és ez lett volna a tárgy aláíráásnak feltétele ÉS tényleg nem adtam le.

(an de akkor meg minek adott aláírást? Vagyis elb***ta)


mit akart ezzel mai napig nem tudom, de nem is válaszoltam neki.

2022. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!