Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozó meghívó...

Osztálytalálkozó meghívó osztályfőnök részére? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nos, épp szervezzük/ szervezem az osztálytalálkozót, az egyik osztályfönőkünk nem tudjuk elérni se, hogy sem. A régi címe viszont meg van, kerestem mintát, de nem találtam osztályfönőknek szólot. Mit szokás helyszínen, dátumom jellegén kivül beleírni? Meg persze,h sok szeretettel meghívjuk az xy évben, xy iskoában végzett, x éves osztálytalálkozójára.

Mivel nem tudok mást csak címet, így arra gondoltam,hogy a végére megírom,hogy megjelenésére számítunk, kérem legyen szíves az alábbi e-mail címen vagy telefonszámon vagy postai úton válaszolni, ha valamivel kapcsolatban kérdése van, a megadott elérhetőségek bármelyiken elérhet.

Idézetet vagy képet szokás rátenni?

Előre is Köszönöm a segítséget,elnézést,ha valamit elírtam, de telefonról vagyok.



2016. máj. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fölöslegesne túlkomplikálod. Kép meg idézet mi a fenének? Írsz egy pár soros meghívást a szükséges adatokkal meg a telefonszámoddal és kész.
2016. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam még meghívót, azért kérdeztem csak, Hogy illik-e képet vagy idézetet mellé tenni.

Köszönöm.

2016. máj. 29. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, "gyere megyünk inni" elég
2016. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ofőtök volt, akkor nem kell túl hivatalosnak lennie, hanem közvetlennek, hiszen elvileg elég jól ismer titeket. semmi cirfaság, pár sor, hogy meghívjuk, jelezze, hogy ráér -e vagy mikor és ennyi.
2016. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3# megmondta a tutit!
2016. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!