Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megteheti ezt a tanár (nem...

Megteheti ezt a tanár (nem engedett ki mosdóba, lent a sztori)?

Figyelt kérdés

Magyarórán történt a következő szitu.

Nálam a menstruációnak nem szoktak lenni jelei, mindig csak akkor érzem, amikor már megjött. Nagyjából 10 perce csöngettek be az órára, amikor éreztem, hogy baj van. Megkérdeztem a tanárt, hogy kimehetek-e, mire az volt a válasz, hogy "nagylány vagy már, kibírsz még fél órát pisilés nélkül" (ezt szó szerint így mondta, hangosan az osztály előtt). Mondtam neki, hogy elnézést tanárnő, de nem erről van szó. Felálltam, és kisétáltam. Nem gondolom, hogy tiszteletlen lettem volna, de muszáj volt kimennem, fehér nadrágban voltam, nem tudtam várni óra végéig. Néhány perc múlva megyek vissza (tehát nem gondolhatott arra, hogy mást csináltam a mosdóban), és ahogy nyitom az ajtót, kiabál, hogy hogy képzelem, intőt ad (adott is, be van írva), és megalázott az egész osztály előtt, hogy azért, mert menstruálok, még nem szabad kimenni, csalódott bennem, és tiszteletlen vagyok. Az osztály van olyan értelmes, hogy nem röhög, mellettem álltak, páran meg is védtek a tanárral szemben. A tanár is nő (igaz, 60 elmúlt), de ennyi empátia lehetne benne.

Persze, tudom, egy intő nem a világ vége, de kitűnő tanulóként nem mutat jól a naplóban. Bár ami az intőnél is bosszantóbb, az maga a szituáció. Jó a magatartásom, jól tanulok, nem is tudom mire vélni a dolgot.

Szerintetek mit kéne tennem? Tiszteletlen voltam? Az ofő le se sz.rja, az igazgató pedig maga a magyartanárnő. Ha hazajön anyu, elmondom neki, kíváncsi leszek a reakciójára.

Bocsi, ha hosszú lett, csak hajlamos vagyok túlparázni a dolgokat.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


16/L



2022. nov. 15. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Osztályfőnökkel próbálj meg beszélni, hogy nem akartál rosszat de menni kellett.

Lehet nem jártál el a legjobban, de nem volt idő tétovázni és még így is engedélyt kértél.

2022. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#2 Ja, főleg hogy fél éve sincs, hogy megjött, és 4-6 hetente jön meg. Amúgy minden stimmel. 😅🤦
2022. nov. 15. 18:59
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hihető. :)))
2022. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Gondolom fiú vagy...

Lehetetlen, hogy egy lány/nő ennyire ne értsen a dolgokhoz. 😅

2022. nov. 15. 19:30
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Vannak akiknek későn jön meg először. De mindegy.
2022. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Szard le, ma már minden selejt taníthat, ne is törődj vele.
2022. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Undorító sztori főleg egy másik nőtől...
2022. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Úgy, hogy ő egyben az igazgató is, szerintem nem sokat tudsz tenni.:( De mindenképp felháborító, amit művelt, emiatt intőt adni nonszensz. Gondolom, anyukád is melletted fog állni.
2022. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Elmeséltem anyunak mindent, ami történt, és ő is ki volt akadva. Mondta, hogy fogadóórán majd szóbahozza, amúgy is akart beszélni a tanárral.
2022. nov. 15. 20:26
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Egy ez velejéig gonosz, utolsó szutyok. Kár, hogy a tanár hiány miatt az ilyen szakmába nem való nyomorultak maradnak a pályán, mert ha ezeket is kibasznàk, senki nem tanítana. Gondolom, a vén dögöt már a menzesz is messzire elkerüli, így neki ilyen gondjai már nincsenek, fene tudja, lehet hogy erre is irigy..

Ez az eset is bizonyítja, hogy a magyar oktatás egy táska szar.

Megy àm a kis báránykàk rabszolga sorra idomîtàsa, elvégre a naphosszat kamera előtt élvező rabszolgatartók sem díjazzák, ha a dolgozó wc,-re jár.

Se szülő, sem diák nem tűrheti ezt.

2022. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!