Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha sok utálom van a suliban,...

Ha sok utálom van a suliban, piszkálnak, hátam mögött kibeszélnek, messengeren meg is aláznak. Az azt jelenti, hogy irigyek rám vagy tényleg ennyire rossz vagyok a szemükben?

Figyelt kérdés

Normális, segítőkész, elég szép lány is vagyok, nem vagyok senkihez rossz, de mégis az utálatod meg a kétszínűséget tapasztalom irányomban.

Főleg az zavar mikor valaki mond nekem valami rosszat, tesz velem valami rosszat azt elmondom otthon, vagy az osztályfőnöknek és kérdőre vonják az elkövetőt akkor az mindig mindent letagad és még a tanárok szemében is hirtelen én leszek a rossz mert az elkövetőnek hisz mindig mindenki nem nekem!



2022. nov. 18. 06:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most már középsuliba járok ez megy, de az általános suliban is mindig ezt csinálták velem.
2022. nov. 18. 06:06
 2/20 A kérdező kommentje:
18/L
2022. nov. 18. 06:06
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Sokszor nem szeretik azt aki minden miatt az osztályfőnökhöz rohangál.


"Normális, segítőkész, elég szép lány is vagyok"

Előfordulhat, hogy csinálsz valamit amivel kivívod ezt. De az is lehet, hogy csak különc vagy és ezt rendszerint nem díjazzák.

2022. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem mindig minden miatt. Nm vagyok olyan.
2022. nov. 18. 06:48
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, az egy dolog, hogy te ezt mondod, de ők nem így látják.
2022. nov. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján LEHET, hogy beképzelt vagy, és lenézed őket.


LEHET, hogy árulkodó vagy.


Nekem ezek jönnek le, de ennyiből még nyilván nem ismertünk meg.

2022. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én soha nem nézek le senkit.
2022. nov. 18. 07:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, viszont mivel az írásodból is ez jött le, lehet, hogy mégis ők is így érzik. Csak ötlet.
2022. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom ha valaki rosszat mond rolad, egybol mesz osztalyfonokhoz. Ez miatt kezdtek jobban utalni
2022. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd egy peldat ami rosszat mondtak neked
2022. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!