Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha sok utálom van a suliban,...

Ha sok utálom van a suliban, piszkálnak, hátam mögött kibeszélnek, messengeren meg is aláznak. Az azt jelenti, hogy irigyek rám vagy tényleg ennyire rossz vagyok a szemükben?

Figyelt kérdés

Normális, segítőkész, elég szép lány is vagyok, nem vagyok senkihez rossz, de mégis az utálatod meg a kétszínűséget tapasztalom irányomban.

Főleg az zavar mikor valaki mond nekem valami rosszat, tesz velem valami rosszat azt elmondom otthon, vagy az osztályfőnöknek és kérdőre vonják az elkövetőt akkor az mindig mindent letagad és még a tanárok szemében is hirtelen én leszek a rossz mert az elkövetőnek hisz mindig mindenki nem nekem!



2022. nov. 18. 06:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Soha nem találok gyaksza helyet, remélik hogy nem találok, csúnya vagyok, csonda hogy van barátom. Tehetségtelen vagyok, nem vagyok az osztály része szerintük.
2022. nov. 18. 07:54
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezeknek az embereknek soha nem kell ok, egyszerűen szadisták. Amint megtalálják a legkönnyebb célpontot, folyamatosan rajta élik ki a szadista vágyaikat. A kedves, segítőkész emberek pl könnyű célpontok, mert valószínű hogy magukra veszik és tényleg fáj nekik. A legjobb amit tehetsz, hogy egyáltalán nem reagálsz, az elveszi a szórakozásuk nagy részét. Kitartás.
2022. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondta az elozo, ne foglalkozz vele, ennel durvabb beszolasokat is kepesek a nyomik.
2022. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Másik iskolába nem tudsz átmenni?
2022. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez a harmadik suli ahová járok, 1 bezárt a másikban nm éreztem szintén jól magam.
2022. nov. 19. 06:23
 18/20 anonim ***** válasza:
2022. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van valami kisebb ok. Keress egy olyan embert legalább, aki elfogad, hidd el, hogy biztosan van ilyen és vele alakíts ki kapcsolatot, onnantól minden könnyebb lesz.


Tavaly én is borzasztóan éreztem magam, mivel eléggé kiközösítettek. Ráébredtem mások példáján keresztül, hogy borzasztó irritáló a viselkedésem. Igyekeztem változtatni, nem sikerül 100%-ig, de már olyan emberekkel vagyok normális viszonyban (nem, nem vagyunk sem barátok, nem találkozgatunk iskolán kívül, stb) akik tavaly annyit röhögtek rajtam.


Mindig lesz valaki, akinek nem leszel szimpatikus. Lehet nem akkora a baj, mint aminek megéled, de szerintem a felnőtt élet kapujában nem feltétlen szükséges bevonni tanárokat, vagy akár szülőket.


Gondolom ez az utolsó év, tarts ki, legyél el csendben és ignoráld a viselkedésüket. Ha nem reagálsz idővel megunják.



(Csupa személyes tapasztalat :))

16/L

2022. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

1. Irigykednek rád.

2. Nem áll senki mögéd megvédeni és ezt tapasztalják.

3. A tanár ( iskolád) inkompetens, mert engedi az (lelki)eröszakot.


Lehetöségek:

1. Magántanuloi kérelem.

2. Szülöi támogatás.

3. Türöd (már nincs sok hátra)

2022. nov. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!