Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskola rászólhat két...

Egy iskola rászólhat két azonos nemű diákjára mert a szünetben fogják egymás kezét a folyosón? Mi a rászólás alapja -nem szabad tán a másik kezét megfogni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 08:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
A lányok sokszor fogják egymás kezét. Senki nem szól rájuk.
2022. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Alsó tagozatban nekünk még kötelező is volt, amikor kettes sorokban vonult az osztály. És természetesen akkor is azonos neműek álltak egymás mellé.
2022. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Az iskola nem tud beszélni. Egy ember pedig bármi miatt rászólhat egy másikra, ha olyat tesz, ami szerint nem illő. Amúgy meg tudom érteni, ha egy iskola semmiféle LMBTQ akciókat nem akar a falain belül. Fogdossátok egymást otthon.
2022. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

" Amúgy meg tudom érteni, ha egy iskola semmiféle LMBTQ akciókat nem akar a falain belül."


Hát hogy aki rászól MIT AKAR az egy dolog, kit érdekel.

Az a kérdés mihez VAN JOGA.

2022. dec. 14. 08:31
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ahogy két ellenkező neműre is. Miért ne szólhatna?
2022. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Miért ne szólhatna?"


Jó.hát akkor szóljon .... szólni szabad. nekem meg leszarni magasról azt aki szól azt is szabad.

2022. dec. 14. 08:41
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

4-es, a tankerületeknek megvannak a jogászai, akik meg tudják magyarázni, ha meg kell. Pl. hogy a többiek számára ez megbotránkoztató vagy szeméremsértő, vagy ez LMBTQ-propagandának minősül, ami eleve tiltott.


Középiskoláról van szó? Csak szólok, hogy a rendszerváltás környékén voltam középiskolás, és a mi gimnáziumunkban volt egy olyan szabály, hogy az iskolában nem enyeleghettek fiúk és lányok (azonos neműek között akkor még föl se merült ez). Én is tanúja voltam olyannak, hogy a szünetben egy párra rászólt az ig.helyettes emiatt.

Akkor még nem volt ez a jogászkodós világ, így ha a felnőttek (tanárok) mondtak valamit, akkor megtettük amire utasítottak, legföljebb magunkban mérgelődtünk.

2022. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"nekem meg leszarni magasról azt aki szól azt is szabad."

És ha házirendbe van foglalva hogy iskola területén nem enyeleghetnek a diákok, a következményeket is ilyen nagy arccal vállalod majd?

2022. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az ifjúság pont tesz rá nagy ívben, ha rájuk szólnának ilyenért:)
2022. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
6: Továbbá joguk van neked intőt adni, megbuktatni, és az iskolából eltanácsolni is.
2022. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!