Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítségre lenne szükségem,mit...

Segítségre lenne szükségem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos ,van egy osztálytársam aki folyton pletykál mindenféle hülyeség rólam. Még a tanárok elott is pletykál persze olyan elott nem akitől fél. Régen nagyon jóba voltam vele ,sőt voltunk együtt kirándulni is de tavaly előtt volt egy nagyobb vitánk aztán már nem voltunk annyira baráti viszonyba. Most pedig a legjobb barátnőm barátnője úgy szólítják egymást,hogy szerelmem meg stb. Mikor pletykák rólam a barátnőm semmibe veszi,és nem, hogy megvéd még neki ad igazat. Nem vagyok nagyon barátságoskodó típus,ő a legjobb barátnőm és félek ha ő elmegy akkor, nem lesz senkim. Mi a véleményetek? Mit tegyek,mit tudnátok tanácsolni?

2023. jan. 4. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem opció más barátokat szerezni?
2023. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmön kívül 1 lánnyal vagyok jóba, a többiek mindig kétszínűek velem,meg kibeszélnek
2023. jan. 4. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülj le ezzel a lánnyal, komolyan kérdezd meg, hogy hogy is álltok a barátsággal, barátnőnek tekintheted-e még, mert ha igen, akkor nem kellene, hogy az ellenségeddel barátkozzon. Ha úgy látod, hogy hiába szólsz neki, vagy ugyanolyan marad, mint volt, akkor nincs más hátra, más barátot kell keresned. Elég egy ember. Lehet, majd a következő iskolában talán találsz.
2023. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!