Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az nem állok fel jelentésné...

Ha az nem állok fel jelentésnél, stb... akkor mit kaphatok érte?

Figyelt kérdés
Középiskoláról van szó

2023. jan. 14. 05:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Végig hallgathatod hogy mennyire tiszteletlen vagy, és hogy szégyeld magad
2023. jan. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Szaktanárit kb max.
2023. jan. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Na ilyen h.lyékkel kell a tanároknak kínlódni minimálbérért.
2023. jan. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Az a stb.-tol is függ, de elvesztheted a tanáraid joindulatat. Erre - a jelekből ítélve - szükséged lehet.
2023. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
28%
1986-ban ilyen nagyteremben volt óránk összevont osztályban, talán olyan 40-en, és azok a régi csővázas padok voltak. Néhány gyereknek, pl. nekem is csak a pad végében, oldalról volt hely, a pad lábai közt, a keresztvasnál. Egyszer csak bejön az igazgató, mindenki feláll, én meg a keresztvas miatt nem tudok felállni. Persze mindenki hitetlenkedett meg nem hitt nekem, de nem is olyan sokkal később az osztály egyik jótanulója, egy másik gyerek került ugyanilyen helyzetbe, mint én. Amúgy igazából nem lett különösebben semmi az ügyből.
2023. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem eleve bromság felállni, de hát mindegy :(


Nem attól adok tiszteletet valakinek, ugyanis attól lazán beszélhetek vele tajparaszt módon :)

2023. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

A felállás nem csak a tisztelet de a köszönés jele is. Egyszerre köszöntitek a tanárt, mert egyesével túl sok és kaotikus lenne.

A köszönés pedig alapvető illem. Ha egy barátoddal találkozol az utcán akkor is odadobsz egy "helló"-t és nem pedig fapofával mész előre vagy hátat fordítassz neki.


Tudom, hogy adott esetben úgy érezheted, hogy az a bizonyos tanár nem érdemli meg a köszönetet. De később ezt jobban meg fogod bánni. Ahogy a tanárt is megbántod, úgy ő is szivatni fog az elkövetkezendő időszakban. És majd mikor felnőttként meséled, hogy "márpedig én nem álltam fel egy tanárnak", akkor az már nem menőzésként fog hatni, hanem gyerekesen szánalmasnak.

2023. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%
Ez még mindig megy valahol, ezzel a szájbarágott: tanárnönek tisztelettel jelentem, az osztály létszáma stb. szöveggel? Ráadásul középsuliban.
2023. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Igen, kaphatsz, ha sorozatban megcsinálod. Miért gond, hogy fel kell állnod?


8-as!

És miért baj, ha megy? Semmi fegyelem, semmi következetesség nincs az iskolákban, a diákok 80%-a valódi idióta szörnyeteg, tiszteletlen kis taknyok, csak a telefont nyomják egész nap, de egy mondatot nem tudnak helyesen leírni, de még azt se tudják, mennyi 2x2!

2023. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen iskolatársam. Az egész iskola nyomoréknak tartotta. Tanárok, diákok is.
2023. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!