Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Facebookon lehülyézést szóba...

Facebookon lehülyézést szóba tegyem élőben? Ha igen mit mondjak?

Figyelt kérdés

A lényeg, van egyetemi szaktársakkal akikkel egy évfolyamon vagyunk van közös Messenger beszélgetés csoportunk.


Feltettem egy kérdést a csoportba, hogy Sziasztok Kémia vizsga hol van? Mert nem volt vizsgahelyszín kiírva a Neptunon.


Erre írta az egyik srác ez lehetetlen ,ilyen nincs. Egy másik is beírt, ez vizsga szabályzat ellenes lenne. Ekkor lefényképezem, és elküldöm a neptunt nekik ,hogy nézzék meg. Erre az egyik, hülye vagy, te jó ég, csak nem forogsz körbe körbe. A másik erre betett vagy 10 röhögő fejet.

Utána meg megkérdeztem, na igaz amit mondtam? Aki a 10 röhögő fejet tette ki írta kussoljak már, mekkora segfej.. mert más este van vezet, haza, és idegesítő amikor pittyeg a telefonja. A többiek, a csoportból négyen is azt írták nyugi nyugi, nekünk.

Én meg írtam, csak az esett, rosszul, ha nem tud valamit az ember egyből le van hülyézve, seg.fejezve, meg megkérdeztem mit gondoltok magatokról. Erre azt írta az egyik srác, mert az vagy seg.fej, meg hülye csak nem forogsz körbe körbe, csak ,hogy idézzem magam. Ez után nem is írtam nekik.


Csak rosszul esett, nem tudok valamit, hátha tudnak valamit a többiek, és le lettem hülyézve. Ezt meg is Végül egy srác írt privát messenger üzenetet aki tudta ,hol lesz a vizsga.


A lényeg ezt ,szóba tegyem nekik élőben, hogy mit gondolnak magukról ,hogy egyből ölre mennek, egy kérdésre?

Meg miért kell egyből a porba alázni valakit, ha valamit nem tud, és megmeri kérdezni. Bezzeg vicces képeket, mémeket lehet beküldözni a messenger csoportból, meg ki hogy részegedett le képeket.



2023. jan. 15. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakra jársz, hogy ennyi hülyékkel vagy?
2023. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Végül hol volt a vizsga?
2023. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mérnöki szak, nem akarom fel ne ismerjék.


Végül rendesen az egyik teremben volt megtartva, arra nem kérdeztem a tanárnál miért nem volt kiírva helyszín.

2023. jan. 15. 17:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pofán kell vágni majd legközelebb meggondolja
2023. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jó ki asznék vele valahogy. Nem feltétlenül most. Hanem, amikor adja magát a dolog.
2023. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Atya világ :D Van itt idő meg energia
2023. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként tuti visszaírtam volna neki, hogy "ne ugass, inkább nyald ki a c gány anyád retkes p csáját te f szkalap".
2023. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kuldtem volna be nekik. Azt irtam volna hogy veletek ezert nem osztom meg;)
2023. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bolhából minek elefántot csinálni?
2023. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Többször nekifutottam, de én nem értem a sztorit. Úgyhogy ha rosszul válaszook, bocsi.


Az tény, hogy nem volt szép túlk ez a stílus.


Annyit javasolhatok, hogy vedd lazán. Általában azt cukkolják így aki folyton stresszel, izgul, mindig az egyetemen kattog. Nem szeretik a hallgatók. Az a nagy gond, hogy te kiragadtál egy beszélgetést, de nem ismerünk téged, ezért nem tudni, te is ilyen vagy-e. De az tény, hogy nagyon irritálók az olyan diákok akik nem tudják lazán venni a dolgokat. Sajnos nekem is volt olyan csoporttársnőm aki a legalkalmatlanabb időkben írt nekem és követelt személyes találkozót a tanulás miatt.

Órán kívül senki sem szeret a sulival foglalkozni, ezért is van inkább több mém és bohóckodás ezekben a csoportokban.


Szerintem nyeld le a békát most. Ők ilyenek, már tudod, hagyd meg nekik ezt a csoportot a szórakozásra. Csak rontasz a helyzeten ha ebből botránytcsinálsz, ugyanisők azt szerették volna éreztetni veled a maguk bunkó stílusában, hogy lazíts este.


Te pedig ha kérdésed van vagy írj a tanárnak vagy ennek a csoporttársadnak privátban.


A másik meg; nem kell senkit sem informálni. Akinek kérdése van az úgyis meg fogja kérdezni ugyanúgy privátban a másikat.

2023. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!