Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért kap ilyen sok támadást,...

Miért kap ilyen sok támadást, lehülyézést aki nem nagyon tájékozott a repterek, repülés, légitársaságok világában? (Proli, ostoba,...) Miért lett ez fokmérő?

Figyelt kérdés

A neten, akár itt is, láttam már többször, hogy ha valaki a repülés, reptéri dolgok, mi hogy alakul, mit hogy kell dolgaiban nem tájékozott támadás zúdul rá.


És főleg olyan stílusban, hogy "a szakmunkásképzőben ezt nem tanítják" meg "alap lenne tudni, de a magyar vidéki paraszt nem tudja" vagy "a prolik nem tudják csak".

Aki írja meg mintha ettől lenne különb.

És mintha a reptéri dolgok ennek lenne a fokmérője.


Amit a válaszoló tud, úgy állítja be, mintha ő meg a tájékozott, értelmes, világlátott emberek tudnák, tehát ők együtt, beleértve őt is, magasan a kérdező (meg sok válaszoló) felett áll.

Neki természetes ez az infó.



Mi lett?


Én életemben négyszer repültem, ebből három diszkont, egy pedig nemzeti.

Nem tévedek el a reptéren, annyit simán tudok, ami szükséges.


De a légitársaságok, repterek világa, repülés, meg a mögöttes dolgokról sok mindent nem.

Ettől nem érzem magam sem tanulatlan, sem műveletlen, proli vagy hasonló embernek.



Bocsi a hosszú lett, csak ezt röviden leírni nem tudtam.



2021. ápr. 25. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Az élet sok területén durván intoleránsak az emberek, például egy kérdések feltevésére szolgàló oldalon is leoltanak a pïcsába, számomra èrthetetlen okból.


De amúgy mi a kèrdésed?

2021. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szerintem leírtam a kérdésem.

A repüléshez, reptéri dolgokhoz, légitársaságokhoz fűződő információk miért lettek egyesek szemében fokmérők és aki nincsen képben kapja az ilyen válaszokat?

2021. ápr. 25. 09:06
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez ez téged miért bosszant? Az élet minden területén vannak olyan személyek, akik mindent jobban tudnak, másokat leoltanak. Ez nem újdonság.
2021. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Én pl. a celebek világában vagyok extra sötét, mert egyáltalán nem érdekelnek. Sőt: taszítanak.

Bunkóztak már le ezért, csak én ezt pont lesz@rom!

Tedd ezt te is!

2021. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
63%

Mert ezek a nagy reptéri "tudósok" felsőbbrendűnek érzik magukat, amiért évente egyszer az 5.000 forintos jeggyel elutaznak Londonba 2 napra.


Amúgy ezt sosem értettem, hogy miért kell olyan stílusban válaszolniuk. Ha már veszik a fáradságot, akkor már segítőkész hangnemben is lehetne írniuk.

2021. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztalom ezt, vagy csak nem tűnt fel.
2021. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Az a bosszantó, ha olyan kérdést írsz ki amire google keresés első találat lenne a válasz! Ergo másokat dolgoztatsz hogy guglizzák ki helyetted...
2021. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Ja... es a "kedvenc" típusú kérdes, h pl higyan kell eljutni tuvalura vagy új zélandra repülővnélkül... 😂😂😂 amikor a kérdező valszeg még volán buszra se szállt fel eletében...
2021. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Off,

Erre mégis mit lehetne nem szarkasztikusan válaszolni??


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2021. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
En azt ugatom le, aki ugy csinal, mintha haborus ovezetbe udulesre keszulne es elhinnek. Az ilyen kerdes se nem tajekozodas, se nem erdeklodes a vilag irant, csak provokalasa a pofonnak. Es nem tartom viccesnek, milyen polgarhaboruk, humanitarius katasztrofak vannak.
2021. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!