Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A héten egy volt ált.sulis osztálytársammal taliztam a buszon.Először nézett rám,majd köszöntem neki,visszaköszönt és meglepően említette,hogy meg sem ismertelek.Beszélgettünk a volt osztálytársakról,tanárokról.Hazafele egy jó darabig elkîsértem,és legvégén említette hogy örülünk hogy találkoztunk.
2023. febr. 5. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy bejosz neki
2023. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt a kapcsolatotok?
2023. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem semmi extra, örült (meg te is), hogy találkoztatok egy régi figurával és jót dumáltatok a múltról.

A jelenről volt szó? Szóba jött, hogy van e pasid/csajod? Mert ha nem akkor szerintem nem kifejezetten akart semmi extrát. Csak beszélgetni egy régi ismerőssel a szép időkről.

2023. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magában ez még nem jelent semmit.
2023. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos, felszínes small talk, semmit nem jelent.
2023. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nincs ebben, én is találkoztam gyerekkori ismerőssel, akit nem biztos, hogy megismertem volna ha nem szól. Utoljára pl megállított egy rendőr, kis beszélgetés után mondta, hogy ki ő. Egy helyen laktunk, de nem ismertem volna meg. Negyed órát beszélgettünk, aztán mentünk a dolgunkra.
2023. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!