Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetne "megmozgatni"...

Hogyan lehetne "megmozgatni" egy iskolát?

Figyelt kérdés

A sulinkban az elmúlt napokban szervezve lett egy kisebb házibuli. Nagyon kicsi volt az érdeklődés, alig néhány ember jött el.

Természetesen a DÖK zervezte ezt. Ezelőtt is volt egy ilyen házibuli, arra is nagyon kevesen jöttek el.

Én DÖK - ös vagyok, és megkérte a DÖK segítő tanár, hogy találjunk ki valamilyen programot, de egyszerűen ötletem nincs.

Tehát szerintetek milyen programmal lehetne sikert aratni egy iskolában? Van valami jó ötletetek?

Ez amúgy egy gimnázium.



2023. febr. 15. 15:09
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
79%

Suli-Bulit szervezzetek!

Milyen gimnázium amúgy? Vegyes?

Fel lehetne venni kapcsolatot egy másik gimivel és közösen szervezni egyszer a másik gimiben, egyszer pedig nálatok.

Ez jó lehetőség az ismerkedésre is.

És lehetnének csapatjátékok. Lányok a fiúk ellen, vagy egyik suli a másik ellen.

2023. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Pl. valamiféle kvíz? Olyasmi, mint a "kocsmakvízek", ahol csapatokat kell alkotni, és van egy kvízmester (mondjuk az egyik tanár, vagy DÖK-ös diák), aki vezeti az egészet? Akár kapcsolódhatna egy tantárgyhoz, pl. történelem vagy földrajz, esetleg művészettörténet, és a győztes csapat kaphatna ötöst, vagy valami kisötöst, vagy mi tudom én, manapság milyen ilyesmi van. De érted, mire gondolok. :)
2023. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A házi buli jól hangzik, olyasmi ami a fiatalokat érdekelheti. Megfelelően hirdettétek, tudtak egyáltalán erről az iskolai diákjai? Ha jól emlékszem minden osztályban van egy DÖK képviselő nekik kellene szólni, hogy legközelebb ha lesz ilyen esemény akkor azt adják az osztálytársaik tudtára, mivel így tud növekedni a résztvevők száma, ez a legfontosabb dolog amit az ilyen jellegű események rendezésénél figyelembe kell venni, ha nem tudnak a létezésükről se akkor még csak esélyük sincs, hogy fontolóra vegyék a menetelt.


Arra meg, hogy milyen programot kellene szervezni arra az lenne a válaszom, hogy mérjétek fel, hogy mire van érdeklődés (Akár a DÖK tagok gyűjtsenek információt, vagy ha van már tudásotok akkor az alapján) ha pl. van sok foci kedvelő az iskolában akkor tartsatok több foci meccset akár az osztályok tagjait vegyesen ötvözve.

2023. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Egy sulis "bulira" nem fog elmenni senki,mert,ha szexelni,inni vagy bármi ilyesmit próbálna csinálni bárki is,akkor az erkölcsösködő,megkeseredett tanárok beszólnak majd.Meg egy suliról amúgy sem az jut az embereknek eszébe,hogy ott jó bulik lennének.A bulikba meg általában a szabadságérzet,az unalmasság elkerülése,csajozás és mások elvárásainak való megfelelés miatt vagy éppen csak amiatt mennek,hogy jól érezzék magukat.Ezek nincsenek meg egy sulis "bulin".Szóval ne is próbálkozz a szervezéssel,mert ígyis úgyis rossz lesz.


17/F

2023. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
68%
4-es az ismerkedés nem kell hogy a szexről szóljon. A piálás meg végképp nem segíti a jó benyomást, a lányok nem rajonganak a részeg srácokért.
2023. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Megmozgatni?

Hú hát azt max Superman tudná, más nem hiszem. :/

2023. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!