Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy airbike használata tud...

Egy airbike használata tud annyi izomcsoportot megmozgatni mint az úszás? Az orvosok elég sok esetben az úszást javasolják mint sportot, viszont én erre keresek alternatívát.

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az az airbike-airsoftról már hallotam?!?
2020. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még róla, de a képek alapján úgy látom ez valami olyasmi, mint az elliptikus tréner. Mindig kitalálnak valami újat.
2020. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja......

de azért erre százezreket szórni....

2020. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlít az elliptikus trénerhez, nemtudom mennyire új termék, nemtudom mennyire elterjedt. Bár 2/2 kommentelő nem ismeri ez azért enged következtetéseket levonni... igen van olyan aki erre költ százezreket én is költenék, ugyanis egy ilyet beállítani egy szobába és napi 1 órát tekerni rajta, vagy heti 2-3x 40 percet autózni hogy úszhassak 1 órát valahogy nem ugyan az...
2020. dec. 23. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mi köze az úszához egy airbike-nak. Ha már mindenáron otthon szeretnél "úszni", akkor pl. [link]

[link]

2020. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ellopták a mazda jelét...ilyet még nem láttam...
2020. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Épp az úszás kényszerű abbahagyása miatt kerestem én is vmit. Végül leszűkűlt a kör az elliptikus trénerre és az airbike-ra. Néhány próba után aztán az airbike maradt. Az elliptikus tréner nem tudtam úgy mozogni, hogy az természetesnek tűnjön. Úgy éreztem, hogy ez hosszútávon a csípőmnek biztos nem lesz jó...

Négy hete használom az airbike-ot, még csak ismerkedünk. Tetszik, hogy csak lábbal, csak kézzel, kézzel-lábbal, ülve, vagy állva és előre, vagy hátra is lehet hajtani. Érzésre elég sok izmot átmozgat, de azért közel sem hasonlítható az úszás közbeni komplex mozgáshoz.

2020. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!