Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néz állandóan?

Miért néz állandóan?

Figyelt kérdés

Elsősorban, 17/f vagyok.

A gimiben ahova járok, van egy srác, (eggyel alattam jár) aki állandóan engem néz. Pár hónapja olyan is volt, hogy mentem a folyosón, és konkrétan utánamfordult.

Az egyik lány osztálytársával elég jóban vagyok, akitől meg is kérdeztem, hogy tud-e erről valamit, de nemleges választ kaptam.

Volt, aki azt mondta, hogy tetszek neki, viszont ha jól tudom elítéli a melegeket, tehát elvileg ő sem az.

Ami még felmerült, hogy esetleg valami baja van velem, de akkor miért nem mondja meg a szemembe? - főleg, hogy egy olyan személyről van szó, akinek van egy elég erős kiállása, tehát valszeg nem attól fél, hogy lecsapnám. (Illetve én sem harapok, ha valaki hozzám szól.) Valami más miatt csinálja, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy miért.



2023. febr. 24. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

“ viszont ha jól tudom elítéli a melegeket, tehát elvileg ő sem az.”

Most nyilván nem azt akarom kijelenteni hogy ő márpedig meleg, de “fun fact” hogy léteznek akik a saját meleg hajlamaik miatt gyűlölik a melegeket.


Amúgy meg ki tudja, nem mindenki akar/tud elé állni a másiknak ha baja van vele.

2023. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy azért ítéli el olyan hangosan a melegeket mert ő is az aki nem az annak nem kell bizonyítania semmit.
2023. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudjuk, max tole tudod meg hogy miert csinalja.
2023. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Igen van olyan hogy látens meleg,és azért hangoztatta hogy elítéli a melegeket hogy heteronak titulálják.


De lehet az is hogy csak simán szimpatikus vagy neki vagy jól öltözöl különleges kiállásod és azért néz.


En is megnéztem a buszon egy srácot mert tetszett a kabátja,sokszor csinálom ezt ha valakinek tetszik a ruhája 😁


Esetleg ha elkezdenél vele barátkozni? Valami jelentéktelen dolgot kérdeznél tőle először?


Például: "merre van az osztálytársa,akivel jóban vagy mert kerested.."

2023. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
24%
Kérdezd meg tőle.
2023. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem biztos, hogy meleg. Persze az is lehet, ahogy írták előttem. Lehet, hogy csak szimpatikus vagy (esetleg az ellenkezője), esetleg van valamid ami tetszik neki. Például ruha, cipő, ékszer, haj. Nálam is volt olyan, hogy amikor testépítéssel foglalkoztam, akkor aki ki volt gyúrva, azt megbámultam, hogy "hú de ki van pattintva, de jó lenne ilyennek lenni".

Persze csak akkor jössz rá, ha rákérdezel. Esetleg ha néz a folyosón, odamész és köszönsz neki, kezet fogsz vele, aztán váltasz vele pár szót, meghívod egyszer valamire a büfében, ha úgy alakul, aztán rákérdezel, ha alapvetően előtte nem voltatok beszélőviszonyban.

2023. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!