Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vissza írnátok neki?

Vissza írnátok neki?

Figyelt kérdés

Egyik osztalytarsammal együtt voltunk.Eleinte minden jó volt,elmondtam neki a legmélyebb dolgaimat amit tovább adott,és az osztály néhány tagja is tud.Az osztályfőnököm egyenesen cseszegetett vele.Eveszavarom volt régen,illetve bátyám mentális beteg((elég komoly) emiatt téma lettem.

A férfi tanárom konkrétan rám szállt.Hatulrol mereget,csesztet hogy én ilyen vagyok vagy olyan.Aztan múltkor már sok volt,eljöttem.

Tudni kell,hogy felnőtt képzés ,amibe vagyok,azt másról sem szól csak a másik kibeszeleserol.

Borzasztó osztály,ami ott megy.Szinhaz.

Eddig le se sz#rtak,erre az a gyerek,akivel együtt voltam rám írt hogy érdekli őket hogy vagyok

Érne rá válaszolni?Azóta nem voltam,valószínű nem is folytatom a tanulmányaimat ott ,hát semmit nem tanítanak.Nem pazarlok több időt.


2023. márc. 9. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekli őket, elfogytak a szaftos sztorik? Dehogy írnék vissza, teljesen ignorálnék onnan mindenkit, és én is máshol folytatnám a tanulmányaimat. Sem munkahelyen, sem ilyen felnőtt képzésekben stb. nem osztunk meg komolyabb dolgokat olyanokkal, akiket ott ismertünk meg és azt hisszük 2 hét után a legjobb barátunk. Sok kellemetlen helyzetet elkerülsz, ha ezt megtanulod.
2023. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csak azért osztottam meg,mert pszichológia jellegű óra volt mindenki kicsit megosztott magáról személyesebb témát.De ez volt az utolsó,undoritoak.

Köszönöm a választ.

2023. márc. 9. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha annyira rossz volt ott a légkör, hogy ezért jöttél el, akkor nem hiszem, hogy jót tenne neked, ha újra kapcsolatban lennél velük.

Meg mi az, hogy őket érdekli? Kiket? Az egész osztályt? Annyira nem is voltatok jóban, nem?

2023. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Összesen vagyunk 9en,akik bejárnak,10en meg nem jönnek be,csak ritkán.

Valamiért érdekes voltam nekik.Multkor a tanár meg facebookomra is írt.Pont lesz#rjak mi van velem hát tudom

Másokat is cseszeget,de más nem szól vissza neki.

Összesen 3embert pécézett ki,de engem szeret a legjobban,mert én vissza is szólok,és élvezi,ha ideges vagyok,plusz a gyerek akivel kavartam jóba is van ezzel a tanárral.

Nem is értem hogy létezik ilyen.Akarkinek mondom néz rám hogy mi van,van ilyen.Hat van.😅

2023. márc. 9. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Én annyit írnék hogy "mi van, ennyire nem tudtok miről beszélni?

A rothadás álljon beléd te szánalmas kis buz1"

Letiltanám utána

2023. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
#5 Ez végtelenül primitív, nem mellesleg semmit nem ér el ezzel, azonkívül, hogy lejáratja magát. A legjobb amit tehet, ha megszakít velük minden kapcsolatot, ha keresik nem válaszol (bár én le is tiltanám őket, hogy írni se tudjanak).
2023. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oo nem írok én nekik semmit,már így is kikeltem párszor magamból,csak jobban élvezték.A sima leszarás a legjobb mód,plusz tiltás,így van.Igy lesz.
2023. márc. 9. 13:15
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az 5. jól írja, határozott kemény fellépés. 6. meg a sunyi kis eltűröm és teszem az úri gyereket szindróma.

Most legalább megtanultad kérdező, hogy soha nem osztunk meg olyan infót amivel vissza tudnak élni.

2023. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"sunyi kis eltűröm és teszem az úri gyereket szindróma" 😂 Az, hogy nem válaszolok? Hát épp, hogy nem tűrném, iskolát váltanék stb. De utána minek irogassak nekik?
2023. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kivulallokent en pl nem tudnam eldonteni, nem te vagy-paranoid es latod ilyen szinben az egeszet. Viszont ha ugy is lenne, ha ezt erzed, miert eroszakolnad magad.

Szerintem aggodtak, es social media koraban nem a szorakoztato ertek miatt kerestek.

2023. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!