Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit írnátok vissza erre a...

Ti mit írnátok vissza erre a válaszra? Egy olyannak, akinek köze sincs a témához, csak okoskodik.

Figyelt kérdés

"Drágám !, oda írok ahova akarok. Csapatjátékhoz pedig intelligencia kell, le az agarakkal. Játszani pedig ilyen emberekkel mint Ön is , nem fogok mert nem lehet."


Trol és vicces válaszok előny, azokat én is szeretem.



2018. júl. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inteligencia kell? Akkor nem lehetsz nagy csapatjátékos..kár pedig már azt hittem te vagy a playboy nyuszi.Ha meg játszani szeretnél köss egy kötelet a hátsódra és kergesd,el leszel magaddal egy darabig.


Most csak ez ugrik be ,de hátha ez is valami XD

2018. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem saját magadat égeted, ha ilyen óvodás szintű, primitív vitákban éled ki magad az interneten. :) Értelmes, felnőtt ember ilyesmire nem is reagál.
2018. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Todboy ***** válasza:

Illesz be minden válaszához valamilyen tudományos definíciót/szöveget, a kötekedő még jobban felhúzza magát, te meg egy jót röhögsz, hogy nem érti mi a kénköves ménkű bajod van.


„Megfigyeltük, hogy a távolság növelésével párhuzamosan, a külső környezeti tényezők változásának hatására a szuperpozíció koherenciája exponenciális ütemben csökkent, mígnem összeroppant, és az ion az egyik lehetséges állapotba került.”

2018. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Azért ha belegondolok, a világ legszánalmasabb dolga interneten vitázni.


Nem mondom, hogy én nem szoktam, de ettől még az marad. Gyakorlatilag egy idegennel vitázunk egy felesleges dologról másoktól kunyerált frappáns válaszokkal meg internetről összeguglizott érvekkel.

2018. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!