Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról,hogy az...

Mit gondoltok arról,hogy az eggyik tanár lehülyézi a másikat a diákoknak és a diákok meg elmondják a neki,hogy ki és miket mond rá?

Figyelt kérdés
A mi sulinkban ez mindennapi,hogy ölik egymást a tanárok és a diákokat ugrasszák egymásnak. Én például már csináltam olyat,hogy egy(szerintem)idióta tanár az órán azt mondta,hogy xy hülye és nem való ide. Én meg elmondtam xy-nak,hogy miket mondott róla. Eléggé kiakadt,volt is belőle kiabálás. Ennek lehet következménye a diákra nézve?

2023. márc. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kollegiális cselekedet tanár részéről.

Lehet következménye a diákra nézve.

2023. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen következmény? És ugyan miért? Mert elmondom egy másik tanárnak,hogy mi volt az órán?
2023. márc. 11. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekes viselkedés ez a tanár részéről.


De egy ilyen tanár esetén nem tartatok attól, hogy lényegében elárultátok a bizalmát és keresztbe tetetek neki akkor azt majd nem fogja valamilyen módon megbosszulni? Nem lesz rátok semmilyen negatív hatással?

2023. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen hatással lenne ránk. Azt se tudja,hogy ki árulta el.
2023. márc. 11. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

"Milyen hatással lenne ránk."

Például mennyire szeretek gyakran nehéz dolgozatok írni?



"Azt se tudja,hogy ki árulta el."

Tehát elmond nektek bizalmasan valamit amit utána vissza mond neki az egyik kollégája és nem fogja tudni, hogy honnan?

2023. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudná. Minden osztályban ezt csinálja. Nem bizalmasan mondja el,hanem kijelnti,hogy xy véleménye nekem nem tetszik és ezért xy nem normális és xy nak pszichológus kellene.
2023. márc. 11. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiszed, majd meglátod.
2023. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ez a tanár nemcsak a kollégájának árt azzal, hogy a gyerekek előtt, nyíltan minősíti őt, hanem a gyerekeknek is.


Ugyanis a lehülyézett tanár erőfeszítései ennek következtében elszállnak a semmibe, mivel a diákok bizalmát a kedves kollégája lerombolta.


Hogy mi egymásról a szakmai-emberi véleményük, az nem a diákra tartozik.


Az ilyen szemétládát jobb helyen fegyelmivel rúgják ki.

2023. márc. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a lehülyézett tanárt azt szeretem(ő a kedvencem),ugyhogy az ő erőfeszítései nem mennek kárba.
2023. márc. 19. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!