Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha a tanárom meg...

Mit tegyek ha a tanárom meg akar téríteni?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom aki folyton beszélni akar a diákokkal. Ma például a folyosón jött utánnam,hogy ő szeretne tőlem valamit. Mindig azt akarja,hogy istenben higyél,legyél vallásos stb stb. Folyton olyanokat mond,hogy isten nem ezt akarja,isten nem ezért teremtett stb stb stb stb.

És nem vagyok erre a dumára kíváncsi. Ma amikor jött utánnam meg is mondtam neki. Köteles vagyok ott maradni vele "beszélgetni"



2023. márc. 7. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
A hit az fontos mindig hinni kell van aki nagyobb szintén hisz van aki kevésbé. Van aki ördögöt is űz. Meghalgatod oszt helyeselsz.
2023. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem , vedd fel videóra ha támad a marhaságaival és többen jelezzétek nek hogy fel lesz jelentve a yardon meg panaszolva az igazgatóságon ha nem kussol .
2023. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
1# Te sem vagy 100as .
2023. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De kedves eggyes! Engem hagyjon békén a szünetben. Nem elég ezt heti 6 órába hallgatni még a szünetben is,na ne.
2023. márc. 7. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Valahogy térj ki előle.
2023. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék a fejedre ha vki jönne utánnad a folyosón. Már az is megfordult a fejembe,hogy ha nagyon nem akar leszállni rólam akkor megyek a tanáriba vagy az igazgatóhoz. Úgyis oda akar mindenkit küldeni. Meg a hatóságokat akarja kihívni. Egyszer majndem ráhívta a hatóságot egy másik tanárra mert nem tetszett neki a viselkedése.
2023. márc. 7. 18:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma például el kezdett magyarázni és ölelgetni a folyosón. Eltoltam magamtól,mert nem elég,hogy idegörlő még büdös is.
2023. márc. 7. 18:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy női tanár
2023. márc. 7. 18:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Van egy másik tanár is a suliba akire már majnem hatóságot hívott. Ö minden nap kiabál vele,mert már az iskola agyára megy.
2023. márc. 7. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Megmondhatod neki, hogy most szüneted van és hogy nem érsz rá most vele beszélni.


Megmondhatod neki, hogy majd ha lesz bármi bizonyítéka valamire is akkor majd vissza tértek rá.


Akár azt is mondhatod neki, hogy te a sátánt imádod már úgy, hogy ezzel már elkéset.


Próbálkozhatsz arra is hivatkozni, hogy ez már zaklatás amit a vallása sem támogat. Persze ez attól is függ, hogy mi a vallása. De általában a szektások szoktak inkább ilyen intenzív térítők lenni.


De akár meg is kerülheted és mehet az osztályfőnökhöz vagy az igazgatóhoz.

2023. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!