Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ilyen van szerintetek mit...

Ha ilyen van szerintetek mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
Holnap ugye marcius 15 es azt mondta az ofom hogy barmibe johetunk ami feher(felso). Erre ma benyogi, hogy jo lenne ha ingbe lennenk es hoznank kokardat. Na az a lenyeg, hogy nem vagyok otthon es ez a gyogyos no varial. Most mit csinaljak mert nyilvan le leszek b*szva

#Március 15. #Unneplos #Kokarda
2023. márc. 13. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Holnap még csak 14. Jó tudom, hogy az ünnepségre gondoltál…

Suli időben miért nem otthon vagy?

2023. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Ja tenyleg holnap meg csak 14, bocsi elirtam.

Az a lenyeg, hogy most nem abban a varosban vagyok ahol a suli van es egy masik helyrol megyek be oda suliba. (Vegulis otthon vagyok csak a masik hazban van a kokarda )

2023. márc. 13. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor minden kisboltban szokott lenni, lehet venni. Menj egy kicsit hamarabb be abba a városba ahol a sulid van és járj körbe pár boltot, papír boltban tuti van. Ha csak a kokárda a baj.
2023. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt, hogy ezt így ugyanígy, tök egyszerűen elmondod neki. Mármint az ofőnek. Nem vagy otthon, nincs nálad az ünneplős fehér ing, nincs pénzed kokárdára.

Még az is lehet, hogy nem "gyogyós a nő", csak annak nem fog örülni, ha holnap reggel állsz elé ezzel az infóval.

Egy ofő

Ui: A kérdésben a van után vessző kell. :)

2023. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy kajakra a saját ofőd írta ezt ide. 😨
2023. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Kizárt. Én minden diákom írását felismerem. ;D

#4

2023. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha a fehér ing fekte farmert produkálod, le se fogják szarni a kokárdát.

Mondjuk ezt jegyezd meg általánosságként, hogy ha ilyen ünnepélyről van szó, akkor a "fehér felső" az fiúk esetében mindenképpen fehér inget jelent, nem pólót. Azér tmondják "felső"nek, mert így nem kell részletezni, hogy lányok blúzt és nem inget vesznek:D

persze nadrágból is igényesebb a szövetnadrág mint a farmer, de igazából ha fekete, jóaz.


De ha nincs, hát nincs, megmondhatod neki, ez van.



Most az id ekommentelő osztályfőnök csukja be a szemét!;D


Ha van valami igényesebb pulóvered, akkor sima fehér A4es papírból ahjtogass a nyakadhoz gallért, így ha ügyes vagy, olyan, mintha ingre vettél volna pulcsit. A pulcsit meg nem vennéd le, mert hűvös van még, fázol;D

Nyilván tróger, meg amúgy senki nem dől a karjába ha nem vagy kiöltözve, de van ahol az emberi élet kevesebbet ér mint az ünneplő ruha (khm, eghyázi iskolák...) és az ilyen helyeken muszáj kamuzni, mert az őszinteséget büntetik.

2023. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #7-es ír az jó, de a papírgallér-hajtogatást nem javaslom, mert instant röhögőgörcs lesz a vége, ami nem méltó az ünnepélyes hangulathoz.

Én ki sem nyitom a szememet amúgy, a helyesírási hibákat is csak megérzem. :)

#4

2023. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

"azt mondta az ofom hogy barmibe johetunk ami feher(felso)"


" jo lenne ha ingbe lennenk es hoznank kokardat"


tehát ingbe menjél ha van fehér inged, ha nincs akkor menj fehér polóba mert azt mondta "jó lenne" ergo nem kötelező!


egyébként ofődnek üzenem hogy szövegértési problémáid vannak

2023. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Reggel suki elott menj be ingért ahol laksz
2023. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!