Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló csak annyit kérdeznék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló csak annyit kérdeznék hogy szerintetel mit kéne csinálnom hogy most bejutottam egy nagyon jó gimibe ahova be akartam jutni de (többi lent)? ( a kérdőjel a kérdés miatt kellet)?

Figyelt kérdés
Mindenki piszkál pár lányon kívül de velük sem vagyok csak köszönő kapcsolatban és csak egy van közöttük akivel tényleg rendesen szoktam beszélni és a fiúk szinte mind piszkálnak az :anyagiakkal, azzal hogy nem vagyok nagyon izmos( nem vagyok egy szépség de azért annyira csúnya sem vagyok olyan 10/8 vagy9 illetve van egy kis hallás problémám és amikor elmondtam az osztályban egy óran amikor a tanár kérdezte hogy mi az egyik fő álmom akkor azt mondtam hogy focista szeretnék főleg lenni (már úgy 7 éve járok rendesen edzésre és 1 éve vagyok benne az iskolai válogatott ban) és azóta folyton azzal piszkálnak és néha már tok jóba vagyok pár emberrel de akkor jön az osztály legerosseb gyerek és földhöz vag hogy milyen bena vagyok és ehhez a párkapcsolat mód azért is van mert egyszer tavaly az egyik lánnyal már mindketten szerelmesek voltunk és akkor elég volt az ő szeretete de aztán nyáron vége lett és nem Tom mit csináljak most az egyik lánnyal elég jóba vagyok és nagyon örülök amikor megerzem hogy szeret de egyszer azt mondta hogy még annyira nem ismer de azért hajrá nekem hozzá és szerintetek mit csináljak? Bocsi a helyes írásért:-1 van ez az automatikus kiegészítes plusz picit sokat írtál am köszönöm az értelmes válaszokat???
2017. nov. 25. 17:48
 1/3 anonim válasza:

Allj a sarkadra es ne hagyd magat! Ha hagyod annal jobban fogjak csinalni.

Ha nem fejezik be, szolj a szuleidnek illetve az osztalyfonokodnek!

2017. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ!!!
2017. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. nagyjából megoldódott a dolog valószínűleg át megyek az a osztályba ahol vannak barátaim.

Boldog karácsonyt és megegyszer köszönöm hogy ilyen kedvesek voltatok mert tudom elég össze vissza van leirva a kérdés.

2017. dec. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!