Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell hülyeségeket...

Miért kell hülyeségeket terjeszteni a HÖK-ösökről?

Figyelt kérdés

Többek között én kezelem a HÖK oldalt az egyetemünkön, és megnyitottunk a jelentkezést a HÖK-be, és kiírtunk egy posztot, hogy tudni szeretnétek, hogy jelentkezésnél milyen tulajdonságokat értékelünk pozitívnak? Jelezd egy lájkkal és jön a poszt.


És hozzászólt egy random gyerek, hogy


"Főbb feltételek:

-legalább 3-4 féléves csúszás

-szülők pénzén való élősködés

-még 3 évig nem befejezni az egyetemet

-mindenhol túlöltözve megjelenni

-elhinni, hogy annyit ér HÖK-ösnek lenni, mint középvezetőnek valahol

-korruptnak lenni

-28-29 évesen 18 éves lányoknak udvarolni a gólyatáborban"


Én még nem láttam ennyi lájkot egy kommenten, pedig az egész egy nagy baromság, mégis mindenki fejében ilyen sztereotípiák élnek, többek között az ilyen hülyék miatt is, miért kell ilyen hülyeségeket terjeszteni?


2023. ápr. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ez tényleg így van.
2023. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Mindig, mindenhol vannak hülyék, ne foglalkozz vele.
2023. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy ide fog találni valaki előbb-utóbb ehhez a kérdéshez, aki megismeri majd az idézett posztokat és tudni fogja ki vagy. Ne lepődj meg, ha nevetnek majd rajtad, hogy a Gyakorira jöttél "kisírni a bánatod" -> ők így fogják értelmezni.


Egyszer diplomád lesz és talán vezető leszel. Tanuld meg, hogy nem írogatod ki a gyakorira sem az egyetem sem a későbbi munkahelyed problémáit. (Maximum úgy, hogy az tényleg kicsit se legyen felismerhető.)

2023. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Velem például nagyon bunkók voltak a HÖK-ösök, amikor valamiért hozzájuk kellett menni. Gondolhatod, hogy milyen jó a véleményem... :)
2023. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!