Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyan nehéz egy inget hordani...

Olyan nehéz egy inget hordani pár óráig?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, a társaim nagy része 17-18 éves. Na most kb havonta vagy talán még ritkábban vannak ünnepségek amikor kötelező inget hordani, néha még azt se kell csak megkérik hogy ne gyere be teljesen putriba. Amit én nem értek hogy egy 17 éves már majdnem felnőtt miért nem képes csak egyetlenegy tanítási napot kibírni egy nyamvadt ingben? Egy csomóan "váltóruhát" hoznak. Tehát én ezen komolyan csak nézek mint hal a szatyorba mert én ilyet utoljára szerintem másodikban csináltam. Na most, ez még hagyján, mert a másik kedvencem hogy oké, képesek voltak felvenni egy inget, és azt is a leggázabb módon. Egy ótvar tréningbe meg valamilyen túlárazott sneakerbe felvesznek egy rövidújjú inget. Tehát ez már tényleg a nevetséges kategória. Személyes kedvenc sztorim, hogy volt egy ünnepség, amire nyilván a kedves 17 éves osztálytársam hozta a kis váltó ingét (nyilván fehéret), csak a poén az, hogy fekete pólóba jött reggel, és nemhogy levette volna, NEM, ráveszi a fekete pólóra a fehér rövidujjú inget, úgy hogy telibe átlátszik egy bazi nagy logó, és kilógott az ing ujja alól a póló. Tehát igazából ennyi a kiakadásom lényege, nem értem, az emberekben már ennyire nincsen stílus? Így lesüllyedt a színvonal, de azért a 80K forintos Yeezy papucs, az kell nyilván. Mit gondoltok?

2023. ápr. 15. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert 17-18 évesen az a menő, ha pont nem azt csinálod, amit kellene. Majd kinövik, ahogy mindannyian tettük.
2023. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Utálom az inget.
2023. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Egy 18 éves ember szerintem baromira nem felnőtt, de még egy 20 éves sem. 25-től válik valaki ténylegesen felnőtté, azalatt egy taknyos kölyök. Lázadni kell tudod...
2023. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áh, hidd el, ezek nem azok a "lázadó" típusok. Csak lusta ízléstelen bunkók. Már sajnos ismerem őket eléggé.
2023. ápr. 15. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Az még véletlenül sem jut eszedbe, hogy esetleg annyira nehezen élnek, hogy nem tellik a szülőknek rá. Manapság nem ritka az ilyen, és rén sem volt ritka, csak hogy az iulyen gyerekek nem beszélnek róla, hanem különböző trükkökkel adják elő azt, hogy még véletlenül se legyen rákérdezve a miértre, hanem úgy tesznek mint ha elfelejtették volna..
2023. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a baja, hogy megmondtak neki, es ez olyan, mint valami elnyomo hatalom. Es a szulei is igy hajitottak le az uttoro cuccot.
2023. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem amelyik mindig laza öltözéket hord, az egyszerűen idetlenul érzi magát ingben, ezért visz váltóruhát, hogy minél kevesebbet legyen rajta az ing.

A nagyobbik fiam 15 éves, ő a fehér inget utálja nagyon, ő is leveszi, ahogy lehet, viszont sötét színű inget néha magától is hord csak úgy.

2023. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5, nem, kifejezetten nem. Akinek tellik a legnagyobb elfbarra meg az Iphone 14 prora, meg félmilliós sneakerre, annak szerintem nem nagy költekezés egy normális ünneplő.
2023. ápr. 16. 08:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérlek ne próbáljátok védeni. Ismerem mint őket mint a rosszpénzt. A többség mind újgazdag családból származik és ez köztudott. Olyan szinten sznob és elkényeztetett mindegyik hogy az már nekem kínos. Aki meg szegényebb abba nem kötök bele, mert ő normálisan viselkedik.
2023. ápr. 16. 08:40
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Vagy inkább az zavar, hogy te nem tudnád megtenni, hogy nemet mondasz akármire is, ami kötelező, és azt veszel fel, azt csinálsz, amit akarsz?

A környezetedet nem tudod megváltoztatni soha. Neked kell változtatni.

Meg tudod fogalmazni mi ilyenkor a zavaró pontosan, mit érzel, anélkül, hogy degradálnál, leszólnál bárkit is? Tehát csak azt, amit te gondolsz.

2023. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!