Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 3 hét múlva érettség és az...

3 hét múlva érettség és az elmúlt 4 évben semmit nem tanultam, hogy készüljek fel ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 11:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha az elmúlt évekből egy kicsi sem ragadt rád akkor kb esélytelen. Ha csak egy minimális tudásod van akkor a szóbeli tételeket olvasd át, matekból meg gyakorold azt amit csak tudsz. Egy minimális kettesre valót összelehet így hozni. Aztán szóbelire több időd van felkészülni, így azzal még soka midnent behozhatsz.
2023. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Matekból ló****t se tudok. Az se biztos hogy év végén átmegyek. a többiből egy kettes összejön majd sztem
2023. ápr. 18. 11:21
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Középszinten magyar és töri jobbára csak szövegértés, tanulás nélkül is kéne hogy menjen egy legalább hármas, de inkább négyes. A matek húzós lesz, ha tényleg semmi érzéked hozzá, és még csak nem is csináltál semmit vele gimis éveid alatt. Az valószínűleg bukás.

Nem tudom, választani melyiket választottad, a földrajz is egészen egyszerű, ha nem vagy síkbuta, és van némi fogalmad a természeti/társadalmi dolgokról, amik folynak körülötted. Tanulás nélkül kettes-hármas.

A nyelv szintén gond lesz, ha nem nyúltál hozzá. (nem csak iskolai keretek között, hanem inkább magadtól, tanítani nem nagyon szoktak tudni.)


Dolgozd ki és olvasgasd a szóbeli tételeket mindenhez a maradék 3 hétben, azzal át kéne, hogy menj. A matekkel vagy szerencséd lesz, vagy nem.

2023. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy. A tanulás olyan, mint a fogyás, idő kell neki. Hamarosan jönnek majd az olyan kérdések, hogy Segítsetek, mindjárt itt a strandszezon, hogyan fogyjak le 3 nap alatt?!
2023. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
ezt az elmult 4 evben basztad el amikor nem figyeltel oda
2023. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem fogod három hét alatt behozni négy év tananyagát; tetszik vagy sem, korábban kellett volna foglalkoznod a tanulással, nem az utolsó pillanatban pánikba esni.

Egyszerű szövegértelmezéssel és minimális tanulással mindenből össze lehet hozni egy kettest (legalábbis az nagyon aggasztó, ha valakinek így sem sikerülne), láthatóan neked ez a mérce.

2023. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha joban vagy a tanarokkal, akkor talan meglesz a 2-es
2023. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a matekon kívül simán menne minden. én általános iskola negyedik-ötödik osztály körül lemaradtam, azóta a matek nekem egy külön nyelv
2023. ápr. 18. 13:55
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
ezt akkor kellett volna orvosolni, nem erettsegi elott 3 hettel
2023. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Szolovjov ***** válasza:
100%
Azt hiszem 5-ször lehet pótvizsgázni. Ha minden alkalommal egy tárgyból átmész, már meg is van.
2023. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!