Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is megfigyelte, hogy azok...

Más is megfigyelte, hogy azok a pedagógusok, akiknek nincs gyereke, általában nagyon is kedvesek velük, gardírozzák őket?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 06:41
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
én azt figyeltem meg hogy sok pedagógus akinek van gyereke, mire hazaér hozzá a suliból, már nincs türelme hozzá s idegesíti, egy idő után meg az összes gyerek
2023. ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak pedagósusoknál van így. Nagyon sokat szórakoztattam sógornőm kislányát, amikor nekem még nem volt. A következő akkor született, amikor már az enyém is 1 éves volt, rá már nem volt annyi energiám.
2023. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Khm, nos azok a pedagógusnők vagy iskolaigazgatónők, (kifejezetten nők), akiknek nincs gyerekük, és várhatóan már nem is lesz, azok bizony elég veszélyesek a gyerekekre nézve, még ha látszólag kedvesek is...
2023. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Normális esetben az megy tanárnak, aki szereti a gyerekeket.

Ha valakinek nem alakul ki normális párkapcsolata, esetleg ilyen-olyan traumák miatt nem tudja a férfiak közeledését elfogadni, az attól még szereti a gyerekeket. Talán pont azért még jobban kiéli ezeket a dolgokat, mert sajátja nem lehetett. Ettől függetlenül a gyerekes tanárok is (ha gyerekszeretők) hasonlóan szeretettel fordulnak a gyerekek felé.

2023. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Pont az ellenkezőjét tapasztaltam.
2023. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Sok szülő elköveti azt a hibát, hogy azt hiszi, más gyerekéhez is ért, csak azért, mert magának csinált egyet.


A nevelői, tanítói, tanári szerepkör kőkemény kompetencia. Tanulás és hivatástudat kérdése és nem függ attól, hogy lógtak-e a csecseden korábban vagy sem.

2023. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem ismerősöm úgy óvónő hogy utálja a gyerekeket és szerintem mentálisan is zizis kicsit
2023. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem nem törvényszerű, de egy pszichológus azt mondta, hogy akiknek nincs gyerekük jobban boldogulnak tanárként...
2023. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 ennek kíváncsi lennék a magyarázatára
2023. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!