Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha 6 órámból 5 elmarad, akkor...

Ha 6 órámból 5 elmarad, akkor az adott napon mi értelme bemenni egyáltalán? Akkor azt azt 1et miért nem engedik el, adják ki online-ba? Azért van aki agglomerációból jár be és 4 órát utazik oda vissza/nap azért az 1 óráért!

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez ilyen.

Végzős gimis vagyok. Keddenként két óra van és közte kettő lyukas. Az a kettő is tesi meg hittan, nehogy valami értelme is legyen a napnak.

2023. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát végül is, ha nem mész be az 1 órára akkor kapsz 1 óra iglant és akkor mi van semmi....
2023. ápr. 28. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak az 1 órának a tanárától kéne megkérdezni. Gondolom, nem ugyanaz, mint az 5 elmaradt óráé.

Én örülnék neki, hogy csak 1 órám lesz :) Nekem volt olyan gimiben, hogy 10 óránk volt, mert volt közben kettő lyukas. Nagyon gáz volt még késő délután is bent lenni, napközben meg 2 óra semmittevés.

2023. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, van hogy a tanárral meg lehet beszélni, hogy pl egyik nap egy órával korábban bemennétek vagy később mennétek el vagy valamelyik lukasórában megtartaná-e az órát, és akkor cserébe nem kell egy db órára bemenni.
2023. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Kedves válaszalók!

A kérdés nem valódi, a felvázolt szituáció sosem történt meg, egyszerű kitaláció, fikció.

Ezt a kérdést is az úgynevezett "alapítványi iskolás őrült" írta ki, könnyen felismerhető a stílusából, használt kifejezéseiből. Kérem ne válaszoljanak érdemben, nincs értelme, csak az idejüket vesztegetik, a kérdező ugyanis őrült, elmebajos. Hosszú évek óta kísérti az oldalt végetnemerő kérdéseivel ugyanabban a néhány témakörben. Válaszadás helyett inkább jelentsék a kérdését és válaszait, akkor a moderátorok néhány percen belül törlik a kérdését és tiltják a profilját.

2023. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

#5 Már tiltották is:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2023. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!