Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Osztálykirándulás...

Mit tegyek? Osztálykirándulás edisön

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha osztálykiránduláson utált osztálytársakkal kerülök egybe? Így nem lesz esti kilógás meg semmi. Iszonyat mérges vagyok!!! (Igazábol nem igazán választ várok, csak ki akartam írni magamból)

2023. máj. 7. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el. Alapból utáltam mindenkit, szóval nem volt nagy szívfájdalom, bármi program volt léptem le egyből.
2023. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ensem mentem el anno. 2 evig mentem gimiben es olyan xarul ereztem magam, a csajok cikiztek nem birtak engem..mai napig nemtudom miert...szoval hanyagoltam.


fun fact, a multkori osztaly talalkozon (34 vagyok mar) en vagyok az egyetlen nö aki sikeres, 2 egyetemet vegeztem jo allassal a többi rossmanban dolgozik vagy tescoban vagy anyuka otthona :-D

2023. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ez a helyzet. Bocsi nem volt világos. 4en vagyunk nagyon jóban, de 6os szobák vannak. Nem egy nagy halál de így nem lesz igazi csajos buli.:/ Legfeljebb majd a fürciben :D
2023. máj. 7. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Leszbizzetek.
2023. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt a 2 lányt sajnálom aki veletek lesz. Nincs is annál jobb, mint mikor egy baráti társasággal vagy összezárva, akik akarva-akaratlanul minden másodpercben éreztetik veled, hogy baromira zavaró a jelenléted, te meg azért is sz.rul érzed magad, hogy létezel. Remélem szerencsétleneknek maradt szülői igazolásuk. És ez nem a kérdező hibája, aki csak szórakozni akar a barátaival (mit csináljanak szerencsétlenek, üljenek csendben?) hanem a világi balf.fasz ofő hibája aki ilyeneket erőltet a diákokra. Miért nem lehet az osztálykirándulásokat fakultatívvá tenni, sosem értettem... Ha csak a baráti társaságok mennének, tök jól érezné magát mindenki, így meg csak szenvedés lesz belőle.
2023. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2 lány helyében voltam egyszer. Beraktak egy baráti társaságba a barátnőmnel és velünk elég jól megoldották. Mi elfogadtuk, hogy ők együtt haverok, mi félrevonultunk, hogy ők ellehessenek egymással, de néha minket is bevettek a buliba.
2023. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!