Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miben szoktatok osztálykirándu...

Miben szoktatok osztálykiránduláson aludni?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban lányokhoz szól.

Jövő héten megyünk az osztállyal kirándulni. Körülbelül 23-25 fokot mondanak nap közben.

Fogalmam sincs, hogy miben aludjak majd.

Itthon jelenleg még hosszú pizsama+takaró/pléd időtől függően (most főleg, hogy lecsökkent az idő) ott viszont nem tudom, hogy mi legyen…

Alapból stresszelek, hogy miben aludjak, de most ebben az időben főleg.

Előre is köszönöm, ha segítetek! 🫶🏻

17/L (10. osztály)


2023. máj. 16. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vékony hosszú leggings, pepcoban van 1200Ft/db az ha melegebb van akkor is jó, ha hidegebb akkor is.

+dobj be mellé egy hosszújjú alvós polót, meg egy rövidújjút úgysem foglal olyan sok helyet +1 poló

2023. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig tavasz végén vagy nyár elején mentünk kirándulni.Akkor már jobb idők voltak.Én volt,hogy bő póló és bő rövidnaciban aludtam.Idén úgy mentem tanulmányi kirándulásra külföldre,hogy hideg lett volna így esténként.Én egy sima fekete cicanaciban és egy bő pólóban aludtam és zokniban.
2023. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején egyszer vittem egy sima pizsit gimiben osztálykirándulásra, aminek a felső része ingszerű volt. Kiröhögtek, de szerencsére volt egy rövidgatya meg egy póló is. A többiek szabadidőruhában aludtak.
2023. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztalykirandulason nekunk hegyekben, erdoben mindig rohadt hideg volt. Plusz harmincket emberbol kb 25 hajnalig szorakozott a haloteremben. En anno nappali kenyelmes cuccban aludtam.
2023. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!