Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra is ciki lenne, ha...

Számotokra is ciki lenne, ha egy kiránduláson (pl. osztálykirándulás, munkahelyi kirándulás) veletek egynemű ismerőssel kell egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa annak idején osztálykiránduláson, hogy franciaágyas szobába helyeztek minket, persze egyneműeket. A mellett, hogy "idegeneket" még csak nem is praktikus egymás mellé fektetni franciaágyba (esetlegesen eltérő alvási szokások miatt), ha még egynemű is az illető, az egyenesen ciki (még ha tudjuk, hogy egyikünk sem homokos, de akkor is). Munkahelyi kirándulásoknál is hallottam ilyenről, hogy olyan szálláson töltenek el egy éjszakát, hogy franciaágyas szobába teszik az embereket. Ti mit gondoltok erről, ti is visszataszító dolognak találjátok, ha egy másik nővel/férfival kell egy ágyban aludnotok?

2021. aug. 24. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
47 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Még mindig szívesebben alszom nővel egy ágyban, mint félig idegen pasival! Nem is értem, ez hogy jut eszedbe.

N

2021. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Volt már ilyen, középiskolában osztályfőnök nyaralójában töltöttünk két napot. Én 2 barátnőmmel osztoztam egy franciaágyon. Nem volt benne semmi.
2021. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Suliban inkább azzal van a baj, ha nem egyneműek az érintettek. Amit te itt felvázoltál, az teljesen normális.
2021. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Gond csak akkor lenne, ha egyszemélyes ágyban kellene ketten aludni.

A franciaágy böven elég széles ahhoz, hogy egymáshoz nem érve is lehessen aludni, szerintem nem zavaróbb, mintha két egyszemélyes ágy lenne a szobában.

2021. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
10.-ben 7-en aludtunk egy ágyon... 2 lány, 5 fiú...
2021. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Számtalanszor volt ilyen és sose érezte senki cikinek. Egyébként lányként még mindig inkább aludnék egy másik lánnyal egy ágyban, mint egy sráccal (aki nem a párom).


Nem visszataszító, inkább zavaró és kényelmetlen lehet, főleg idősebb korban.

2021. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nem jön be az ilyen, akkor inkább egyedül.
2021. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

és nem tudsz aludni a földön, vagy melóhelynél egy másik szobát kérni. Aki birka azt levágják.


amúgy meg kirándulás előtt szokták letisztázni és foglalni a szállást. amikor már tudják hogy hol fognak aludni. Nem kell az ilyenre elmenni ha zavar.

2021. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Én aludtam már kb mindenhogy egy ágyban lánnyal, fiúval (aki nem a párom), két fiúval (egyik sem a párom), három lánnyal, két lánnyal és két fiúval (egyik sem a párom) , 3 fiúval (egyik sem a párom), egy fiúval (nem párom) egy lánnyal, két lánnyal, két lánnyal és egy fiúval (nem párom) stb...


Soha semmi nem történt és senki nem érezte gáznak. Kicsit kényelmetlen volt mondjuk 5-en, de ezt leszámítva nem volt semmi kellemetlenség. Amúgy, ha ez számít, lány vagyok.

És biztos vagyok benne, hogy te viszont fiú vagy, lányok általában kevésbé érzik ezt gáznak.

2021. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Senkivel sem igazan szeretnek egy agyban aludni. Szethuznam, miutan hotelben soha nem un franciaagy van.
2021. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!