Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimiben lányok zaklatnak...

Gimiben lányok zaklatnak lányokat is vagy csak fiuknál szokás ez?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lányok és fiúk is vegyesen követtek el piszkálódást, rosszabb esetben zaklatást.


Két olyan srác volt, akik általánosban szinte elválaszthatatlanok voltak, majd gimiben az egyik pillanatok alatt nagymenő lett és lenézte a másikat. Elvette a cuccait és végignézte, ahogy dorgálást kap a másik tanszerhiányért, kukába dobta a tolltartóját, próbálta alóla kirúgni a széket, vagy épp elhúzni azt, amikor készült leülni. Volt, hogy órán galacsinnal dobálta őt. A srác pedig sokáig tűrte, majd egyszer, az egyik órán, szakadt el a cérna, és rendesen kiosztotta a nagymenőt. Veszekedés kezdődött, de a tanár leintette és szünetben az ofővel beszélték át. Senki nem mert kiállni a nagymenő ellen, mert elég tekintélyes szülei vannak, illetve komolyabb kapcsolatai a sulival is..


Pár srác rászállt még elsőben pár.. dekoratívabb lányra, heccelték őket, de az ofő elég hamar átlátta a dolgot, és meglepően hamar eltérte, hogy ez annyiba is maradjon.


A lányoknál is volt pár nagymenő, egészen pontosan hárman, akik elég sokat kavartak, konkrétan gimi egésze alatt. Sunyik, kétszínűek voltak, akadtak gonoszkodások is, meg temérdek kibeszélés is. Szemtől-szemben alig volt konkrét dolog, egy kivétellel; a végére ez a hármas úgy összeveszett, hogy egy légtérben alig bírtak meglenni. Akkor repkedtek cifra kifejezések, sírás is volt sokszor, szóval nem volt túl kellemes. Rólam is mondtak ezt-azt, de szemtől szemben mindenki cukiskodott..

2023. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én esetemben csak lányok szálltak rám, mert csendes voltam és magamnak való, de ezen kívül adtam magamra és próbáltam minél csinosabb lenni, a tanulásban is kiemelkedtem. Mégis megkeserítette egy lánycsapat az éveimet, szinte pokoli volt bejárni számomra suliba, miattuk. :)
2023. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!