Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szakközépiskolákban szokás /...

Szakközépiskolákban szokás / divat szivatni a pályakezdő tanárokat?

Figyelt kérdés
Diákok vagy a tanári kar részéről

2021. júl. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, a tanárok már kinőttek ebből.
2021. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A diákok minden suliban szoktak, felsőoktatást leszámítva. Én általános iskolai tanár vagyok, de voltam olyan helyen, ahol a tanárok is utálták egymást ezerrel.
2021. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

2, bárcsak adhatnék egy ölelést, mert Te vagy az, akinek hála a diákok elsajátítják a tudást, az alapokat, amire építenek a jövőben és te vagy az, aki segítesz, hogy értékes tagjai legyenek a társadalomnak.


Ha kell a szüneteket is feláldozod azért, hogy a diákoknak meglegyen minden az órán és, hogy, ha épp úgy adódik, segíts a diákoknak, ha fizikai vagy lelki gondjuk van.


Esténként pedig dolgozatot javítasz, felkészülsz a következő órára.


Én nagyon tisztelem a tanárokat és azt kivánom, hogy Neked és minden tanárnak az élete legyen gyönyörű!

2021. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A pályakezdő tanárok már magukat megszívatják azzal, hogy olyan helyre mennek, mint egy szakközépiskola, ahol többségében tróger hülyék vannak.
2021. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!