Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is utálta a legtöbb...

Más is utálta a legtöbb általános iskolai osztálytársát, iskolatársát?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Én pont az általános sulis osztályunkat szerettem nagyon. A gimis az bloáááá:((

Az egyetemen nagyon jó volt a társaság (ELTE).

2023. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Nekem általános suliból maradtak meg a legjobb barátaim a mai napig. Elég összetartó volt az osztály, szinte mindenki jófej volt mindenkivel, de pesze voltak klikkek.

Viszont 8. végén pár csaj elkezdte kavarni a szart és sokan összevesztek közölük, meg hát a tanárokkal is.

Így visszatekintve nagyon jó emlékeim vannak általánosról, de azért persze az idő is megszépíti az emlékeket.

2023. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Utálni nem utáltam senkit, pedig nem tartoztam a népszerű, "menő" csajok közé, sem külsőleg, sem anyagilag, sőt! De akkor ('80-as évek) nagyon más világ volt még, nem volt ennyire durva a bullying, kirekesztés, másik bántása stb. VOLTAK konfliktusok, nyilván, de azokat a legtöbbször tanár bevonása nélkül, magunk között elsimítottuk, és nem volt olyan, hogy egy vagy néhány gyereket folyamatosan, éveken keresztül szinte páriaként kirekesztettünk vagy hogy néhány kis zsarnok diktálta kit kell utálni. Volt klikkesedés valamennyire, de annyira minimális különbségek voltak akkoriban a külvárosi lakótelep gyerekei között, hogy még a "leggazdagabbak" sem nagyon tudtak mire felvágni (meg nagyon más volt a szülők, tanárok hozzáállása is). 38-an jártunk az osztályba, többségük közömbös volt, aztán volt egy tágabb haveri kör (kb. 8-10 fő) és néhány jó barát (3-4 fő), közülük az egyikkel a mai napig barátok vagyunk, tartjuk a kapcsolatot. :)
2023. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Általánosban nem volt épp mindenki a szívem csücske, bár konkrétan utálni csak 2-3 embert utáltam.

A gimis osztályom viszont imádtam, a legjobb osztályba kerültem. :)

2023. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkivel jóban lenni egy osztályban, elég az osztályból egy barát, több nem is kell, a többiekkel meg normális viszonyt kell kialakítani, nem pletykálni róluk, nem rosszat mondani róluk, vagy ha valami nem tetszik, akkor azt a szemébe kell megmondani a másiknak, persze megfelelő stílusban.És akkor nem kell utálni senkit sem. Ha valamelyik tantárgy neked jobban megy, akkor segítesz a többinek, vagy ha valakit nagyon kiközösítenek, akkor mellé állsz.Én így képzelem el a normális iskolai kapcsolatokat.
2023. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ellenségeim voltak.😭
2023. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Volt egy-két fäszfej, de a többséggel jól elvoltam.
2023. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem utáltam onnan, igazából mindenkivel elvoltam, bár többséggel inkább felületes volt a viszony. Volt egy stabil és szuper baráti társaságom, ami utána még meg is maradt egy ideig, velük foglalkoztam, barátkoztam, rájuk koncentráltam.

Nem voltunk kimondottan összetartó osztály, klikkek is voltak, de szerencsére egy-egy olyan több diákból állt, mint általában. Nem voltak nagy veszekedések, masszív kiközösítések sem, és mindenki megtalálta a helyét.


Aktívan csakis egy lánnyal tartom a kapcsolatot azóta, a többiekkel megmaradt a "felköszöntjük egymást és, ha összefutunk az utcán, váltunk pár szót" kapcsolat.

2023. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 rewqrewqrewq ***** válasza:
22%
legtöbb ???? ha sok embert utálsz ...veled van a baj
2023. aug. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!