Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is utálta a legtöbb...

Más is utálta a legtöbb általános iskolai osztálytársát, iskolatársát?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 08:01
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
67 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
voltak pillanatok/helyzetek amikor tökre bírtam őket és jól éreztem magam. Nyilvan voltak emberek akiket szerette. Hazugság lenne azt állítani hogy egyenesen utáltam őket, de az is hazugság lenne, hogy szerettem őket.
2023. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Hálás vagyok, hogy nem most vagyok tizenéves. Nagyon elb@szott generáció, ami az internet a fő oka.
2023. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
86%
Én szeretem őket, mert jó osztályba kerültem, de felettünk is olyanokat hallok hogy csak na, meg az évfolyam társainktól is.
2023. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Akkor jöhetne néhány sztori.
2023. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak barátaim, közeliek, mind általánosban, mind középsuliban. De így egy jó pár év után azt tudom mondani, hogy 99%-uk egy világi gyökér, örülök, hogy már nem "ismerem" őket.
2023. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Inkább a lányokat utáltam, mert folyamatosan ment a szarkeverés a részükről, főleg pár lány részéről.


8.-ban volt is egy fegyelmi tárgyalásom, ahol felfüggesztést kaptam, meg tantestületi figyelmeztetést, azért mert egy lány azt mondta, hogy én azt mondtam ott órán egy cigány osztálytársunkra, hogy büdös cigány.


Nem mondtam ilyen, meg sem szólaltam, nem hallotta rajta kívül se a tanár, se senki az osztályból nyilván, én elől ültem az ajtó felöli padsorban, ő hátul az ablak felöli padsorban, és senki nem hallott semmit, persze ő igen, még az se hallotta akinek elvileg ezt mondtam, de mégis fegyelmi lett belőle, meg az ezzel járó stresszes macera, kihallgatások, szülők behívása, “ítélet hozás”, rendesen olyan volt, mint egy eljárás a rendőrségnél.


Ami pozitív, hogy az akkori osztályból a barátaim mind velem voltak és kiálltak értem végig, a negatív az az, hogy abban a félévben ameddig zajlott ez a folyamat, abban a pár hónapban teljesen tönkre tett a stressz, zárkózott és visszahúzódó lettem ami a mai életemre is hatással van, és ezért nem is emlékezek szépen vissza arra az évre, az osztálytársaimtól teljesen elfordultam, még azoktól is, akik végig mellettem voltak, az utcán nem is köszönünk egymásnak, pedig nagyon értékes barátok lettek volna akiket jobban meg kellett volna becsülnöm, meg alapból még a mai fejemmel sem hiszem el, hogy volt egy valami, amit nem mondtam ki, nem is hallott senki, se a tanár, se az osztálytársak, se akinek mondtam, csak egy ember, és ezek ellenére is engem szedtek szét hónapokon át és végül engem marasztaltak el.

2023. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Volt néhány barátom és pár ember, akik kiálltak mellettem, de volt nyolc-tíz másik is, aki folyamatosan terrorizált és sok más körülmény mellett öngyilkossági kísérleteim is voltak, nekik hála. Az általános iskolai évek életem legrosszabb éveinek részét képezik.
2023. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze, ez alap.



39F incel

2023. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
csak néhány szemétládát utáltam, a többségük normális volt
2023. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

#6:

Lehet tudni, hogy melyik volt ez a borzalmasan liberó-fajvédő iskola?

2023. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!