Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos volt ez a döntés?

Jogos volt ez a döntés?

Figyelt kérdés

2 éve ballagtam el középiskolából és mindig egy csendes visszahúzódó tagja voltam az ottani osztályközösségnek

Ballagás után szerveztek osztálytalálkozokat de nekem nem volt jo sosem idoben mert dolgoztam utána meg ugy elmaradt nekem,hogy kovessem a csoport eseményeit,mindig olyan voltam,hogy szivesen mentem valahova ha hivtak de magamtol nem igazan mentem mert visszahuzodo voltam igy jol esett ha valaki megkerdezte hogy nekem is lenne e kedvem jonni vagy hivott magával,egy szo mint száz 2 év alatt nem jott ossze a találkozás veluk de szivesen olvastam a csoportot hogy kivel mi tortenik,sosem bantottam senkit inkabb egy csendes megfigyelo voltam,de igy rá 2 evre valaki megelégelte gondolom ezt a helyzetet és kirakott a csoportbol ami nagyon bánt mert nem szeretném ha haragudnanak rám...szerintetek jogosan rakott ki?


2023. aug. 20. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

#10

Egy ilyen ember miatt én sem tolnám el.

Teszi az elfoglaltat közben pedig csak a hatalmas semmittevése a dolga.

Pont nem érdekel az ilyen, így járt. Régen se vette ki a részét a dolgokból a leírtak alapján így kit érdekel a jelenléte.

Kicseszettül nem érdekel a lepontozás akkor is ez az igazság, ha tetszik ha nem kérdező. Régen is egy 0 voltál nekik és most is az vagy. Senkit sem érdekeltél sem akkor sem most.

2023. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a szöveget a kérdésleírásban úgy ahogy van a helyedben kimásolnám és elküldeném a csoport adminjának/adminjainak.
2023. aug. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatok éppen olyanok, mint egy növény. A növény, ha ápolod (az igényeinek megfelelően), akkor gyönyörű marad, ha pedig nem gondozod, akkor elhervad, és elpusztul. Ezt kell először megtanulni ahhoz, ha egy közösséghez tartozónak érzed magad. Az inaktivitás miatt mindenütt abban a hiszemben vannak, hogy nem érdekel a dolog.

Én a helyedben leírnám az adminnak a tényeket, és vissza kérném magam a csoportba. És a jövőben alkalomadtán mutatnék némi aktivitást. Éppen olyat, amit itt is írtál. Megírnád nekik, hogy bár nem tudtál elmenni a találkozóra, de jó volt olvasni a híreket a találkozóról...

2023. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!